Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a nacionalistákat, esetleg gárdistákat, jobbikosokat, skinheadeket, katona stílusú embereket?

Figyelt kérdés

Félelemből utálják őket szerintem, nem?


Régebben, pár éve annyian voltak ilyen gárdisták, skinheadek, legalábbis körülöttem de az utcákon is.

Most meg eltűntek ezek az emberek. És én ezt nagyon sajnálom. Mi a véleményed?


2010. ápr. 18. 08:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Talán azért mert erőszakosak és félelmetesek? Minden normális ember meg tudja tartani magának otthonra a politikai hovatartozását, öltözködési, gondolkozási stílusát. Ők miért nem tudják? És a másik az hogy nem csak mindenki tudtára adják de még csak nem is viselkednek normálisan! Kezdve attól hogy a sötét ruhájukban úgy néznek mintha tudnának szemmel ölni, egészen a durvább esetekig. Nekik nincs joguk másokat ijesztgetni. Nem tudják elismerni hogy nekik van bajuk... Mert normális ember nem játszik igazságosztót és kibírja másik megfélemlítése nélkül, egy egészséges léleknek nincs erre szüksége. Ha normális akkor meg mindegy hogy öltözik. De általában a kettő együtt jár.
2010. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%

Ennyi erővel én meg majd a kukásokat fogom utálni, mert félelmet kelt bennem a sárga neon mellényük. Nincs joguk ijesztgetni másokat. Chh...

Amúgy azért félnek tőlük, mert buták. És csak azok félnek a Jobbiktól/Gárdától, akiknek van félnivalójuk. ;)

2010. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
igen... utolsó.
2010. ápr. 18. 11:06
 4/27 anonim ***** válasza:
31%

"Nekik nincs joguk másokat ijesztgetni."


A cigányoknak van ugye???

2010. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%
Ki mondta hogy nincs? Én csak tudok olvasni és itt tudtommal nem szerepeltek cigányok így nem beszéltem róluk, de nekik sincs... De az rosszaságuk nem hatalmaz fel mást arra hogy olyanok legyenek.
2010. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%

Egyrész azért utálják öket mert maguk is a gyülölködés üzenetét hordozák.

Másrészt az ilyen katonás emberkék rugalmatlanok, uncsik, és erőszakosak, azért választják a szabájokkal teli életstílust mert a személyüségük miatt egy lazább környezetben nem érvényesülnek.

2010. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
44%

XD Szerintem, hülyeség az a szöveg, hogy csak azok félnek tőlük, akiknek van félnivalójuk... Az hogy van, hogy utazok a villamoson a húgommal és ha meglát egy ilyen embert akkor megkéri, hogy menjünk odébb, arra hivatkozva h ott van hely, majd kiderül, hogy nincs is csak ijesztőnek tartja őket...? 7 éves lány és semmit nem tud a politikáról meg a skinheadekről, a családból se hallja sehonnan, hogy ők rosszak/gonoszak lennének és mégis elhúzódik mert félelmet keltenek benne... Nem furcsa?:)

A másik dolog pedig az, hogy ostobaságnak tartom, hogy rögtön cigányoztok...Hogy nekik talán joguk van? NEM, EZT SENKI NEM MONDTA. A kérdés nem erre irányult és úgy gondolom, hogy a kérdezőt NEM EZ ÉRDEKLI, hanem a tényleges válasz a kérdésére...Tehát, hogy is jönnek ide a cigányok? SEHOGY. Ne legyetek már korlátoltak...

2010. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom miért, én nem vagyok se nacionalista, se jobbikos, ám ha felveszem a bőrkabátom, és egy 15 soros bakancsot hozzá, egyből nekem esik egy rakás ember, hogy mit képzelek magamról, cigány gyilkos... pedig én csak szeretem a bakancsokat, hosszú kabátokat... nem vagyok se góth k..va, nincs rajtam hat tonna fekete smink, és a cigányokkal is csak annyi bajom van, mint az összes emberrel, hogy ha belém kötnek, kicsit csúnyán nézek rájuk, ennyi.

20/L

2010. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek mint az utolsó lány. Hogyha már valaki úgyis öltözködik, már egyből megnézik meg szemét rasszista stb. Persze a cigányok többsége nem rasszista áá nem.. :)
2010. ápr. 18. 16:02
 10/27 anonim ***** válasza:

Azért más ha valaki szereti a bakancsot és azért hordja meg más ha náci és ezt ki is fejezi az öltözködésében.

Amúgy szerintem ha valaki nem akkarja hogy megszólják ne öltözön skinhednek, a kövér ember ne vegyen fel topot stb.

2010. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!