Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Életed milyen korszakában...

Életed milyen korszakában vagy épp most?

Figyelt kérdés
Boldog vagy, elégedett, szomorú, kiegyensúlyozott...? Mire vágysz éppen? Miért?
2010. ápr. 9. 10:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szarban. Ennél szarabb még nem volt, pedig vén vagyok, akár a Föld!
2010. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Erőgyűjtés, passzív pihenés, túlélés! Már 2 éve ezt folytatom, próbálok minél inkább kimaradni az életből! 16 éves vagyok. Véget akarok vetni bármiféle tinédzser lázadásnak ami végbe akarna menni! 11 éves koromban kitört belőlem a sátán.. 14 évesen kelepcébe zártam és elhajítottam, most pedig futok jó messzire tőle!

Nekem dolgoznom kell, sokat tanulnom, hogy az álmom valóra váljon, nem pazarolhatom ilyesmire az időmet!

2010. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

egyész szeptemberben olyan boldog voltam, mint még soha. kicseszett jó volt.

most csak szimplán boldog vagyok, és ez szar,szóval próbálom megfejteni, miért voltam annyira boldog, és törekszem hogy ugyanolyan legyen most is. .:D

17l

2010. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Betelt a pohár, lázadni akarok. Nemrég történt valami, ami az egész családot kibillentette az egyensúlyból, és néha úgy érzem, megőrülök. Pl. buszon. Zenét hallgatok, nézek ki az ablakon, és legszivesebben szétvernék valakit/valamit.
2010. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Most éppen felfelé tartok egy dombon, kezdem érezni, hogy ha későn is, de egyenesbe jön az életem. Találtam munkát, s remélem, hogy lassan a szerelemben is terem babér. Eddig nem nagyon törtem össze magam, hogy érdemleges párkapcsolatot alakítsak ki egy ellenkező neművel, de most már nem akarom halogatni, nem akarok szenvedni. Aztán próbálom pozitívan látni a dolgokat, megoldani az elém kerülő akadályokat és kiegyensúlyozott életet élni.


27 L

2010. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mint minden tini...Vége lett a kapcsolatomnak...de kieggyensújozott! :)
2010. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Halál utáni vágy...DEPRESSZIÓ

De nem járok pszihológushoz .

2010. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szomorú. Túl sok dolog, bonyodalom adódott most az életemben, és egyszerre csak egyre tudok koncentrálni, ha több jön összeomlok.
2010. okt. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!