Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Életed milyen korszakában...

Életed milyen korszakában vagy épp most?

Figyelt kérdés
Boldog vagy, elégedett, szomorú, kiegyensúlyozott...? Mire vágysz éppen? Miért?
2010. ápr. 9. 10:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Megyek lefelé egy végtelennek látszó lejtőn. Szóval rossz, és lesz még sokkal rosszabb is. Amikor azt hiszem hogy ennél rosszabb már nem lehet, mindig történik valami...
2010. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Most jár le a munkaszerződésem, most költözöm el otthonról, vége lett egy másfél éves kapcsolatomnak. De teli vagyok energiával, optimista vagyok, úgyhogy tudom, hogy nem lesz könnyű, de leküzdöm az akadályokat :) Szóval boldog, kiegyensúlyozott, optimista... minden jó :)
2010. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Nincs munkám, véget ért a 4 éves kapcsolatom, tele vagyok hitellel. Már csak azt várom, hogy mi jöhet még?

Szóval állandóan ideges vagyok, ingerlékeny, néha kilátástalannak érzem a jövőt.

Mire vágyok? Egy jó munkahelyre. Miért? Hogy meg tudjak élni és tudjam fizetni a hitelt a lakásra, kocsira.

2010. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
kamasz... nem akar semmi sem összejönni :( Egyik rossz után jön a másik :S
2010. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
mire vágyok? hm egy apósra, akinek saját sörfőzdéje van
2010. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lázadó korszakomat élem, kissé későn érek, húsz már elmúltam. Hogy mire vágyom? Leginkább egy nagy-britanniai vagy skandináv ösztöndíjra. Egyébként boldog vagyok, ha emberek vesznek körül, egyedüllétemben könnyen apátiába zuhanok.
2010. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ideges, feszült, depis, amikor valahogy mindenből elegem van, és teljesen tehetetlennek érzem magam.

arra vágyom hogy két hónapra bemehessek egy svájci rehabilitációs intézetbe a hegyek közé és senki ne szóljon hozzám.

2010. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ja 16/L.
2010. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok most:kissé csalódott,bár jókedvű,optimista,és várom a középiskolát.

Erre vágyok:hogy nyár legyen,jól szórakozzak,elteljenek a "kamasz" évek...20 éves akarok lenni:Đ igaz,nemcsak azoké a világ.:P ÉS HOGY MEGTALÁLJAM AZ IGAZSÁGOT,MÁR HA VAN.:S

2010. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Általánosságban kiegyensúlyozott, de vannak ismétlődő ingerek, amik igen gyorsan idegbeteget varázsolnak belőlem. Társra, szerelemre, párkapcsolatra vágyok, mert hiányzik a szerelem és a biztonság érzése
2010. ápr. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!