Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A brazil lányoknak miért...

A brazil lányoknak miért ilyen a genetikájuk, hogy kerek mell, kerek nagy fenekük van?

Figyelt kérdés
Marmint mitől másabbak a gének mint az európaiaknak? Én is szeretnék olyan feneket. Úgy értem mi célt szolgál? Mint például a négerek azért feketék szinte, hogy a nap ne égesse szét a bőrüket, eszkimók viszont hó fehérek mivel nem süt a nap.
2016. ápr. 27. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A sok tánc , a mozgás.
2016. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Az eszkimók Kelet-Szibériától Alaszkán és Kanadán át Grönlandig húzódó arktikus területeken élnek. Honnan veszed, hogy ezeken a helyeken nem süt a nap??? Amúgy közel sem fehér a bőrük!
2016. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az Egyenlítőhöz közel élő népek bőrszíne sötétebb, mint a magasabb szélességi fokon, a sarkokhoz közelebb lakó népeké. Azonban akadnak kivételek is: a tibetiek és az eszkimók száraz, hideg környéken, utóbbiak esetében az Északi-sarkhoz közel élnek, de a vártnál sokkal sötétebb a bőrszínük. Ennek egyik magyarázata, hogy őseik nem onnan származnak, ahol most ezek a népek élnek, illetve élőhelyük sajátosságai miatt igen nagy mennyiségű UV sugárzásnak vannak kitéve (főleg a tibetiek), valamint étkezésük során az eszkimók igen sok természetes D vitamint fogyasztanak és nincs szükségük annyira az UV sugárzásra.


itt van a válasz

2016. ápr. 28. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen az ottani életkörülmények, ételek is közrejátszanak abban, hogy hogyan fejlődött a genetikájuk. Persze nagyon számít a mozgás is.
2016. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én kint élek, és nagyon nem olyan minden lány, mint a filmekben! Ha egyet kettöt láttam akkor már sokat mondok :D persze a karneválon a táncosok arattak. De azok a táncosok
2016. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!