Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok tanulni olyan...

Miért nem tudok tanulni olyan másfél óra után?

Figyelt kérdés
egyszerűen úgy érzem hogy nem fér bele már semmi a fejembe. nem tudok tovább ott ülni a könyv felett,de ettől függetlenül jó jegyeim vannak,olyan 4-5ösök,de ha akarok írni valamiből ötöst,és sokat kell rá tanulni,egyszerűen nem megy.vagy sikerül,vagy nem,de nem tudom maximálisan megtanulni. kb abból írom meg jól a dolgozatokat,amit órán megjegyzek
2010. ápr. 6. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ideig ha nagyon koncentrálsz, az bizony kimeríti az agyadat. Ha többet kell tanulnod, javaslom, hogy tartsd be az iskolai időrendet, tehát kb. 50 perc tanulás után tarts szünetet, állj fel, menj el a boltba, ki az udvarra, ugrálj, igyál egy pohár innivalót,stb. és ha már kiszellőzött az agyad, utána folytasd a tanulást. Sok sikert!
2010. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
én már 5 perc után nem tudok szal te hozzámképest ezzel a másfél órával nagyonjóvagy:D(Y)
2010. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
másfél ora az már qrva sok. én 5perc után bealszom szal többnyire nem is probálkozok xD de ha doga elötti orán átnézek vmit akk azé elégjot irok:D
2010. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen más a bíróképességed. Én pl.: ha öt óráig tanulok valamit, még akkor is élénk vagyok. Azt javaslom, mint az 1. válaszoló: tanulj-pihenj, tanulj-pihenj, tanulj-pihenj.
2010. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 2 percet nem tudok a könyv felett ülni..O.o

És mégis jó tanuló vagyok..xD

Szerintem amúgy veled is az van, mint velem... Nem köt le a tanulás.

2010. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!