Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet a bajom, lehetek még...

Mi lehet a bajom, lehetek még szerelmes, vagy kerülnöm kell mindenkit?

Figyelt kérdés
Régebben elég sokat csalódtam a férfiakban, mindenkibe beleszerettem, nagyon ragaszkodó voltam. Sok barátot el is veszítettem emiatt. Aztán már nem nagyon pasiztam, szereztem új barátokat, minden jó lett... csak hogy a pasik teljesen eltűntek a képből, és egyáltalán nem is vágyom rájuk. Már nem tudok szerelmes lenni. Most viszont jött egy fiú, akivel újra várom a közös beszélgetéseket, aki miatt újra nevetek, és jó ha rágondolok, de még mindig úgy tűnik, hogy menekülök az egész elől, és félek ragaszkodni hozzá, nehogy újra megtörténjen ami régen.
2010. márc. 21. 10:53
 1/2 anonim válasza:
Önbizalom hiányban szenvedsz. Már úgy hiszed, hogy veled sosem történhet jó dolog kapcsolat terén. Pedig igen történhet ha magadnak adsz egy esélyt és nem fordítva.
2010. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiatalon még ne könyveld el, hogy veled már semmi jó nem történhet kapcsolati téren. Próbálj feloldódni.
2010. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!