Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bemenjek ma az iskolába?

Bemenjek ma az iskolába?

Figyelt kérdés
Csak két órám lesz, egy osztályfőnöki és egy tesi, mivel a többi tárgyból már leérettségiztem, ami ma lenne. Ráadásul a két óra között van két óra szünetem, ami pont nem elég semmire. Legalább hazaérnék korán, mert másik városban lakom... Viszont biztos, hogy be leszek írva a naplóba.
2010. márc. 5. 09:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ne menj :) én se megyek ma :P bár én beeg vagyok :d


14/F

2010. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

menj

akárhogy is nézzük, ez lógás

2010. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
menj be :)
2010. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
na ezért hülyeség ez az előrehozott érettségi...
2010. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én nem érzem hülyeségnek, hogy megcsináltam. Most a pontokkal is jobban tudok variálni, és több időm volt mindegyikre készülni, mintha most akarnék 5 tantárgyra tisztességesen felkészülni. Minden nap 2-3 órám van, csak a péntek ilyen értelmetlen, hogy se egy valamire való óra, és még így szét is van tolva.
2010. márc. 5. 09:34
 6/17 anonim ***** válasza:

be ne menny ..... MINEK????

Én is qurvasokat lógtam... Na és?

full 4 esre érettségiztem...XD

megsúgom a mostani előző félévembe 200 óra hiányzásom volt, bár ez nem a rekordom...

2010. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én se mentem be szerdán,mert 2 órám volt:D Szintén előrehozott érettségi miatt:P Szerintem maradhatsz itthon..:D 18/L
2010. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A szerdát szeretem! Akkor is csak két órám van, de olyankor jó a hangulat. Az ofő óra nálunk csak arról szól, hogy az osztályfőnök felszívja magát valamin (pl valaki rágózik az utolsó sorban), és ezen ordít egész órán.


Még felöltözöm meg összepakolok, és meglátom. De ezért nem sok kedvem van bennmaradni 2-ig.

2010. márc. 5. 09:44
 9/17 anonim válasza:
Maradj otthon:D ...én is itthon vok...bár nekem fáj a kezem :D XD!!!
2010. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
:D:D Nálunk is nagyon hasonló..csak nekünk nem szerdán van ofő óra:) Ha tudsz németül,maradj itthon,holnap nyelvvizsgám lesz:D 9:41 voltam:D
2010. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!