Mit tennél akkor ha egyedül vagy azt utcán és egy kreol bőrszínű személyiség oda jön és meg kérdi: Szia bocs mennyi az idő?
Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 19:11
1/27 anonim 



válasza:





Ezt:
Csá vazze!
Bocs nem hordok órát.(De tényleg nem.)
2/27 anonim 



válasza:





Úgy érted cigány? Meghűlne bennem a vér..errefelé sok a rabló, erőszakos, gyilkos(!!!) fajta belőlük.
Ha nem cigány,csak simán barna, akkor persze megmondanám neki.
3/27 anonim 



válasza:





Most egyedül vagyok az utcán, vagy ott van "egy kreol bőrszínű személyiség"?
4/27 anonim 



válasza:





Óvatosan áthelyezném a szemhéját az árokra.
5/27 anonim 



válasza:





19:19
Áááááááááááááááá...mekkora..:'D
6/27 anonim 



válasza:





ha kreol megmondanám neki az időt. miért, te nem?
7/27 anonim 



válasza:





Cigánynak nem mondanám meg mert csak a telómon tudnám megnézni azt meg lenyúlná.
8/27 anonim 



válasza:





Azt mondanám, hogy "fél kettő". Ellenőrizze :)
9/27 anonim 



válasza:





Én is csak telefonon tudnám megnézni az időt,így megmondanám,hogy bocs de nincs órám,aztán szedném a lábam...
10/27 anonim 



válasza:





megmondanám az időt azt kész:D
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!