Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mi a legnagyobb gondod?

Most mi a legnagyobb gondod?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
államvizsga. (nekem jó életem van, én meg vagyok elégedve. nyilván lehetne jobb is, rosszabb is, de igyekszem mindig a pozitívat keresni benne.)
2015. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A párom külföldre jár melózni újabban, és nehezen bírom nélküle. Vannak más gondjaim is, de könnyebben megoldom, ha velem van :-) Nem azért mert segít benne, nem is kell ,csak jobban tudom élni az életem ha velem van. Ha itt van, semmi sem probléma. Ha nincs itt, a legegyszerűbb dolog is probléma. Most épp fel kéne hívnom egy macerás ügyfelemet, de semmi erőm hozzá.
2015. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ronda vagyok és nem kellek a férfiaknak.
2015. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Nekem is messze dolgozik a párom, mert a környéken nem kapott melót, pedig hiányszakma az övé a megyénkben is.. elvileg.

Szóval ő hiányzik nagyon.

Meg egyre inkább a kilátástagságot látom itt, a diplomámat ha megkapom, szintén nem sok barért fogok itt aratni.

Szóval muszáj lesz költözni, munka után menni, pedig szeretem a városomat/országot.

2015. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Hogy másokra vagyok kb. mindenben ráutalva! :(((
2015. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóbeli érettségi és hogy hol fogok lakni, ha felvesznek egyetemre.
2015. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
45%
Nem tudok elmenni sörért,mert esik.....pedig jó lenne beakasztani ma este!
2015. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nekem is leginkább a szóbeli miatti aggódás, ráadásul az, hogy mit fogok vagy hol dolgozni.. ja és 3 napja szakítottunk az exemmel.
2015. máj. 27. 18:15
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Épp most üvöltöttem le egy megrendelőm fejét, és közöltem vele, hogy fejezzük be. Nagyon gáz, de közben meg vágytam már erre.
2015. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

mi történt ha szabad tudni?:/ sajnálom

egy fájdalmas szakítás akár évekig is kísérthet

2015. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!