Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legnagyobb gondod jelenleg?

Mi a legnagyobb gondod jelenleg?

Figyelt kérdés

Mit teszel azért hogy megoldódjon?

Kort és nemet is írjatok ha lehet :)


2012. márc. 20. 13:15
1 2
 1/14 anonim válasza:

A legnagyobb gondom a sok közül, hogy nincsenek barátaim és se otthon se a suliban nem tudom mivel elfoglalni magam. Most lyukas órám van és a könyvtárban ülök, utána pedig a szokásos céltalan sétálgatásba kezdek.

24F

Azt próbálom tenni ellene, hogy interneten próbálok barátokat és elfoglaltságot keresni.

2012. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
pénz, pénz, pénz :D (Van munkám barátnőm és életem)ez persze nem gond... nincs hitelem ez se gond... De az a gec* kormány kizsákmányol mindenkit az már az.... spórolok nem veszek fel hitelt :p nem adok belőle az államnak a fizetésemet éppen elég, hogy így megszedik... 22F
2012. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
penz.....penz hogy tudjam folytatni az egyetemet :P 22L
2012. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Mértan nem megy..

Semmit mert nem vagyok képes fefogni a mateket. Illetve próbáltam tenni ellene és folyamatosan próbálok de nem megy.

15/F

2012. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Megfenyegettek és azon gondolkozom hogyan szállhatnék ki...

De nem látom a kiutat:(

2012. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nincsenek gondjaink szerintem csak illúzióink. Mi a gond egyáltalán? A gond egy különös igazolás lehet az életigenlésre. Meg kell, hogy különböztessünk, általunk kreált problémákat és a külső körülmények hatására kialakult élethelyzetet.
2012. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nincsen senkinek gondja csak mindenki amit nehéznek lát magának azért nem küzd meg mert feleslegesnek érzi, azt hiszi bármit tehet úgysem oldódik meg. túl lusta nem küzd csak elkönyveli a veszteséget..

Aki meg akarja oldani a 'gondját' az meg fogja !:)

pl az elhízott ember van aki nyafog van akik tesz ellene :D


Nem mondom hogy az én életem tökéletes , de senkié nem az !És addig örülök amíg azt tehetem amit szívesen csinálok! És ez örömet okoz:)


Te hány éves vagy és mi a problémád ?

2012. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem pl az a gondom, h még köölyök voltam, amikor a szüleim meghaltak és kb 6 és fél évre úgymond hibernálódtam. Most 21 évesen tartok ott, ahol a legtöbb 15-16 éves... Persze nyilván tudom, mik a kötelezségeim és azokat teljesítem is, de bizonyos dolgokhoz nem tudok megfelelően hozzá állni. :/
2012. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jahh és lány :D
2012. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

19/L


Igazából 2 van a toppon...

Az egyik hogy átkerültem fizetősre az egyetemen és újra kell érettségiznem.


A másik hogy beteg vagyok. És lehet hogy meddő is... meg még ki tudja mit találnak a dokik, nem igazán tudjuk mi okozza a tüneteket... amit nem ártana kideríteni, a leleteim elég xarok. A magánorvosok akik meg rendesen foglalkoznak az emberrel meg elég drágák...


Am nem tudom azt mondják betegség esetén visszavehetnek államira ha kérvényezem? Jó lenne... a mellékhatások elég sokat játszottak közre abban hogy idejutottam :( Nagyon hiányzik az iskola...

2012. márc. 21. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!