Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért álmodok összefüggően,...

Miért álmodok összefüggően, szinte történet szerűen?

Figyelt kérdés
Teljesen normális, hétköznapi dolgokról álmodom, mintha másik életem lenne. Tudtommal ez abnormális, vagy nem?
2010. febr. 21. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem abnormális.


Én olykor úgy vagyok, hogy megálmodok egy "epizódot" az egyik nap, 1-2 nap múlva a következőt, pár nap múlva megint a következőt, és ez megy egy darabig... majd az utolsó résznél jövök csak rá, hogy ez egy több éjszakás, összefüggő álom volt.

Igen, pont olyan, mintha másik életed lenne. Én el is gondolkodom néha, hogy folytatódhatott az álombeli énem élete...


Volt, aki írt is erről: [link]

2010. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és kapcsolatban állnak a dolgok az éber életeddel? mert nekem spec olyan ez a dolog hogyha összeveszek egy kiszemelt csajjal akkor eltűnik az álmomból is, és egy teljesen új történet kezdődik, más város, más emberek, más ház, és más nő.
2010. febr. 21. 22:13
 3/10 A kérdező kommentje:
egyébként tetszik a vers. :)
2010. febr. 21. 22:17
 4/10 anonim ***** válasza:
hát nekem ilyenek nincsenek de én pl olyat szoktam hogy álmodok vmit aztán felriadok és a következő álmomban valakinek mesélem az előző álmomat:D
2010. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez tetszik :D vicces lehet :D
2010. febr. 21. 22:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Olyan nekem is szokott lenni, mint neked kedves utolsó :D

Rendkívül mókás tud lenni :D

Viszont összefüggő történeteket nem szoktam.

Nem hiszem h abnormális lenne ez a dolog. Ugye azt mondják, hogy az álmok arra is "szolgálnak" h feldolgozzuk a hétköznap eseményeket. Lehet h neked ezek nagyon szorosan összekapcsolódnak.

Izgalmas lenne, ha leírnád ezeket az álmokat, és egyben látnád a történetet, már ami megvan belőle :) mert ez ugye inkább teleregény :D

2010. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
látom egyben. :) a fejemben, mert a memóriám tényleg abnormális. :D am vicces, akivel hétvégén táncoltam, azzal álmomban már járok. :D csak nehogy majd megint elveszítsem a fonalat h mi történt meg és mi nem. :):D
2010. febr. 22. 11:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok (tegnap 22:08)


Nem, nekem ezek az álmok nincsenek összefüggésben a való élettel, de lehet, hogy csak nem vettem észre, mert amúgy gyakran elfelejtem őket, nem is foglalkozom velük.

2010. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amm nekem 1 ideje (kb 3negyed éve) minden napamit álmodok köv. nap tovább álmodom. és szokott olyan lnni h álmomban elmesélem, hogy mit álmodtam előző nap és a valóságot mesélem el. rem h értitek..
2010. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
huh, az is jó lehet. :D amúgy egy darabig még szórakoztató is, de egy idő után tényleg beletudsz kavarodni. :S
2010. febr. 22. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!