Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan heverjem ki a gyerekkor...

Hogyan heverjem ki a gyerekkori bántalmazást, kínzást, elnyomást? Sosem leszek normális?

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 18:42
 1/5 gublug ***** válasza:

Szia,

de lehetsz normális. Semmi sem lehetetlen, de egyértelműen nehéz dolgod van.

2015. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megtanulsz megbocsájtani.
2015. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kiheverned kell, hanem segítségre lenne szükséged. Egy pszichológus segíthet. A sok tévhittel ellentétben nem fog senki bolondnak nézni mert ahhoz jársz. Ez a te érdeked, magad is sikerülhet, de szakember segítségével valószínűbb a siker, és talán gyorsabb is.
2015. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén bántalmazott voltam, írj rám privátban, ha szeretnél róla beszélni. Én is küzdök ezzel.
2015. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gublug ***** válasza:

Pszichológus mellett esetleg megpróbálhatsz lelki segély szolgálattal vagy egy hitéleti vezetőt megkérdezni/megkeresni. Természetesen csak akkor, ha van ilyen irányú beállítottságod.

A hitéleti vezető pedig nem csak keresztény lehet. Ezt csak azért mondtam, mert már sokan elítélik őket is...

2015. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!