Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te fogsz fát ültetni Április...

Te fogsz fát ültetni Április 22. -én a Föld Napján?

Figyelt kérdés
Én biztos, hogy időt fogok szentelni arra, hogy egy fát elültessek, mert nekem fontos, hogy földünknek adjunk is vissza valamit, ne csak elvegyünk tőle. Ti mit gondoltok erről?

2015. jan. 11. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én elültetek 1 fát, 20 km2-nyi erdőt meg kiirtanak. sokra megyek azzal az 1 fával. Még ha minden 10. ember ültetne egy fát, az se pótolná a kiirtott fák mennyiségét.
2015. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemrég ültettem vagy 5 fát. Nekem ennyi elég egy időre.
2015. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj kérdező. Örülök, hogy ilyen elszánt vagy, de nem csak a föld napján lehet fát ülteti. Ha annyira szar a helyzet, hogy külön napot szentelnek az emberek a faültetésre, akkor nyugodtan lehetne minden nap fát ültetni. Mégis mit gondolsz, érsz te azzal valamit ha évente egyszer 1 darab fát ültetsz? Percenkként egy focistadion területének megfelelő erdőrészt termelnek ki, pár évtized, és erdő sem lesz a földön. Szerinted ilyenkor 1 db fát szokás ültetni? Ha ültetsz, akkor legalább 5-öt.
2015. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a Földet pont nem érdekli, hogy van-e rajta fa vagy nincs. Az embereket érdekli, mert az ő túlélésükhöz kell. Nem tudunk a természetnek kárt okozni csak magunknak. Az 1000 fokos mérgező gázzal teli bolygók is a természet része, ahogy a rothadás és poshadás is. Ezek mind egyetlen nagy dolog részei, nem a természetnek ártunk, ha számunkra jó és kellemes dolgokat átalakítunk rossz és kellemetlen dolgokká, hanem magunknak. Szóval ahogy mondtam, a Föld jól elvan és lesz mindig is, mi fogunk ráfázni...
2015. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze, ültetek egy áfát, egy sámfát meg egy vállfát :)
2015. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
MINDENNAP annyi fát fogok ültetni, amennyit tudok, és amennyit megenged a szabadidőm, amit csak erre szentelek. Engem nem érdekelnek az értelmetlen, ideiglenes "szórakozások", amit a fiatalok szoktak csinálni.
2017. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!