Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Amikor internetezek, teljesen...

Amikor internetezek, teljesen más ember vagyok. Más ember is így van ezzel?

Figyelt kérdés
De ez az internetes én egy rossz ember. Akkor valójában én rossz ember vagyok?
2010. febr. 4. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Miben mutatkozik meg,hogy "rossz ember" vagy a neten?

2010. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem egy kicsit mindenki más neten keresztül, de ha vki nagyon más, azon érdemes elgondolkodni, mert lehet, hogy sok benned az elfojtott düh vagy feszültség, amit nem a többi internetezőn kéne kiélni, hanem valami más megoldást kell találni ezeknek a levezetésére.


mármint ha "rossz" alatt azt értetted, hogy rosszindulatú vagy.

2010. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindig nyers vagyok, ha épp az dolgozik jól adott szituban vagy témakörben. Néha céltalanul is, de akkor legalább mókás valamennyire. Egyik se öncélú, nem magamat szórakoztatom vele. A trollok miatt a felületes szemlélő hamar trollkodásnak ítélhet egy zengősebb odamondást, pedig lehet, hogy egyszerű "jó reggelt" a mögöttes tartalma, és kész.
2010. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én kimondottan gonosznak tartom magam a neten a válaszaimbol isa fanyar bunkosag arad de ez komoly.

na örülhetsz veled öszinte voltam, sztem ez valami elfojtott pszichologia lehet es itt eljük ki magunkat

2010. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az interneten kiéled azt, amit a való életben nem tehetsz meg!

Így ha a mindennapokban kedves vagy és segítőkész. Az interneten bunkó és seg.fej vagy.

Én pl a való életben bunkó és segg.fej vagyok, de itt neten átadom az ismeretlen embereknek azt a szeretet, törődést és segítséget amit a való életben nem teszek meg.

Mert tudod olyan nincs, hogy valaki csak rossz vagy csak jó. Egyensúlyban van az életed, így ha te nem is veszed észre, de a szervezeted az agyad, lelked az ÉNED ilyenkor adja ki magából mind azt ami felgyülemlik benned.

Legalábbis ez saját tapasztalat. Ha egyen súlyban van az életed minden olyan könnyed. Az akadályokat is könnyebben veszed. De pl, ha mindenkivel kedves vagy és szemet hunysz a dolgok felett, akkor egy pici csalódás is iszonyatos károkat okoz benned. Vagy egy apró akadály életed addigi legnagyobb akadályává fog válni.

2010. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elözö köszi ezzel nekem is sokat segitettel, en a hetköznapokban csak türök itt meg leoltok mindenkit, na de azert nem leszek tul erzelgös: sz@arjatok g.ecit :D:D:D
2010. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 General ***** válasza:
Sok ember nem mer kiállni magáért az életben, itt meg következmények nélkül mondhat mindent. Próbálj meg az életben is egy kicsit "tökösebb" lenni, és akkor egyensúlyba kerül a két éned.
2010. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!