Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az a 10 dolog, amit még...

Mi az a 10 dolog, amit még mások sem tudnak rólad? Van egyáltalán 10 dolog?

Figyelt kérdés
Bármit leírhatsz,de csak is az igazat,itt úgyis anonym maradsz;)
2010. febr. 4. 17:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hű, ez egy baromi jó kérdés. Az a baj, hogy nem bírtam ki, hogy ne olvassam végig a többiekét, és egy csomó így az egyezés, de utánozni meg nem akarok senkit. Na de azért belefogok :)

1. Kiskoromtól kezdve megtévesztésig tudom utánozni az osztálytársaim aláírását, és a mai napig nem alakult ki egységes saját írásom.

2. Néha elképzelem, hogy bemegyek mások házaiba (NEM AKAROK BETÖRNI SEHOVA :D), mert kíváncsi vagyok mások lakberendezésére, stílusára. Különösen a régi, kastélyszerű házak vonzanak.

3. Én is szoktam nézegetni szép nőkről képeket. (hetero vagyok!)

4. Szeretnék egy tetkót, ami egy kulcsot ábrázol.

5. Rettegek, hogy egy pasi sem fog értékelni, és hogy eddig egy barátom se szeretett igazán.

6. A vonzó külsőm ellenére zéró önbizalmam van, de ezt nem mutatom.

7. Sokszor el sem hiszem, hogy régen milyen gyerekesen viselkedtem.

8. Szívesen lennék cukrász.

9. Örülnék, ha majd olyan férjet találnék, aki esetleg nem magyar,így a gyermekünk észrevétel nélkül kettős anyanyelvű lenne :D

10. Kedvenc filmem a Túlvilági Papa (alig ismeri valaki,így ez jóformán titok:D)

2010. febr. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
javítom az 1.pontot: nem aláírását,csak kézírását!
2010. febr. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Huh nehéz...


1.Yaoi^^

2.Imádom az egyenruhát.(Én is,még a nácit is,pedig nem szeressem őket:))

3.Utálom a diszkókat és egyéb szórakozóhelyeket

4.Nem szeretem a nimfománokat,(olvasd végig!)

5.mert rohadt feminista vagyok,és lealacsonyító ahogy a férfiak a nimfomán nőkre néznek.

6.Nem kifejezetten szeretek rajzolni,pedig állati jó vagyok(mindenki azt hiszi hogy imádok)

7.Elítélem magamban az egyéjszakás kalandokat,a hármast,a megcsalást,és minden ilyen extrém dolgot.(Bocs,tök ellened vagyok...mert...

8.utálom a perverz heteró pasasokat,akiknek minden nap ötször kell szexelniük hogy normálisan végigtudják csinálni a napot...sajnos ez van,én nem tudom emberszámba venni azokat akiknek az életét a szex teszi ki...az sem érdekel hogy egészséges dolog ez egy férfinél,a vegetáriánus életmód is az,mégsem követi mindenki,és nem is kell.Egy férfi állandó kufirc nélkül is legyen egészséges...és egy nő is...Anno nem nimfomán,csak szimplán szexmániás vagy:)a nimfománia egy degeneráció)

9.Eszméletlen hosszú monológokat vagyok képes dumálni ha belelendülök.

10.Nem vagyok prűd,sem férfigyűlölő:)

+11.Hangokat hallok a fejembenOo

2010. márc. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!