Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek barátaim. Van még...

Nincsenek barátaim. Van még vki ilyen helyzetben? 16/L

Figyelt kérdés

ha igen akkor szívesen barátkoznék....

középsuliba kerültem...itt volt egy nagyon jó bnőm eddig mindig együtt voltunk ( és így a többi osztálytársammal nem is nagyon foglalkoztam ),de sajnos nagyon összevesztünk.:((( és most nagyon nehéz új barátokat, főleg barátnőket találni.:(:S

az általános suliban voltak bnőim,de vhogy nem tartjuk a kapcsolatot...:(


2010. febr. 4. 16:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Nekem vannak bőven, néha már túl sok is, néha szét kell szakadnom :P Adjak kölcsön egyet-kettőt? :D

16/F

2010. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:

Nekem csak egy van...

13L

2010. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Bár nekem van barátnőm,de ha gondolod...:)

Én is fehérvári vagyok.Fehérváron belül merre laksz?:)

15L

2010. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
mármint vannak barátnőim*:D
2010. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan van egy jó barátnőm de eléggé bebuggyant az utóbbi időben. Ha valaki szeretne ismerkedni írjon privit vagy elérhetőséget. 21L Pest megye
2010. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Előzőnek:én szívesen küldenék,de nincs kiírva:"Privát üzenet a válasz írójának":(Így nem tudok.
2010. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

én éltem angliában, és nem nagyon fogadtak be, mert nem beszéltem angolul olyan jól. lett egy barátnőm aztán, ő is külföldi volt, de egyikünk sem volt olyan hiperszuper angolból, így nem nagyon tudtunk beszélgetni. most visszajöttünk, új gimnáziumba járok, egy-két hete vagyok csak az új osztályomban, de mindenki nagyon rendes. szóval lehet, hogy csak sulit kéne váltanod, és minden megoldódna. vagy barátkozz kínaiakkal. nem vicc. nekem majdnem az összes barátom az, úgyhogy tapasztalatból mondom, hogy nagyon kedvesek:)

vagy szünetekben menj oda valakihez, aki szimpatikus, próbálj beszélgetni, kérd el a leckét vagy ilyesmi. az a baj hogy én budapesti vagyok, ezért másban nem tudok segíteni, de remélem megoldódik.:))

14/L

2010. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon-nagyon sok úgymond haverom van, de olyan igazi barátom, akivel mindent meg tudok osztani korlátok és titkok nélkül, na olyan nincsen (és általánosban sem volt sajna). Nem vagyok zárkózott típus, de a barátság ma már elég ritka és irigylésre méltó dolog :S (mondjuk nem tom régen mennyire volt gyakori :))

15F

(szívesen felvenném veled a kapcsolatot csak az a probléma h budapesti vagyok)

2010. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:

Annak ellenére, hogy rengeteg ismerőssel 'büszkélkedhetem' én is hasonló cipőben járom... Az igazi 4-5 barátomat mind külföldre / néhány 100 km-re sodorta az élet, hát így jártam :( ..haverokból meg elég lassan lesznek (ha lesznek) új valódi, nagybetűs BARÁTOK..


de nem panaszkodom, csak gondoltam megosztom tapasztalataimat :)


27F

2010. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
nekem is inkább csak ismerőseim mint barátaim. a legjobb barátommal akivel 7 évig sülve főve együtt voltunk egy lány miatt összevesztünk aki már a bnője. azóta nem nagyon van más.. 19/L
2010. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!