Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalmat akarok! Mit tegyek?

Önbizalmat akarok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon fontos...elegem van már abból,hogy csak nekem nincs önbizalmam...és hogy mindenki csak egy rongyként kezell...19L
2010. febr. 4. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ami a sziveden az a szádon..

álj talpra

mutasd meg ki vagy.

ne futamodj meg semmitöl.

2010. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van valami, amiben nagyon jó vagy és szereted, azt addig gyakorold, míg tökéletes lesz.

Olvasol ilyen regényeket, amelyekben a főhős felküzdötte magát? Más példája erőt ad.

Sok sikert !

2010. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az Igenember (Yesman) címü filmet :)
2010. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismételgesd, hogy "igenis jó vagyok ebben", "meg tudom csinálni". A pozitív önszuggesztió sokat segít, hidd el!
2010. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Fogadd el önmagad!Gondolkodj pozitívan!Ha belenézel a tükörbe ne azt nézd,hogy milyen csúnya ez és ez rajtad,hanem, hogy mi szép,csinos!Rakj ki egy jól készült fényképet magadrór és írd mellé a pozítiv tulajdonságaidat-biztos rengeteg van belőlük-olvasgasd ezeket sokat!Merd kimondani amit gondolsz!Tudd,hogy senki sem tökéletes,mindenkinek vannak hibái amiket elkell fogadnunk!
2010. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs egy barátod aki mellett igazi nőnek érezhetnéd magadat? Ha van, akkor pedig nagyon nem jól csináljátok. Egy pasi sok önbizalmat tud adni a nőnek, tudod te ezt, hogy hogyan/mikkel/milyen szavakkal stb. Én is hasonló helyzetben vagyok és mégis tanácsot adok :) 23/F
2010. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Az önbizalom cimke csak a fantázia szüleménye. Tartásod legyen, ehhez merj szembenézni magaddal. Vagyis szánd rá az időt, hogy akár élveboncold az érzéseidet és a gondolataidat, ha szükséges. Legyen hobbid az önelemzés, alakítsd ki a módszereidet. Kénytelen leszel néhány érdekes könyvet figyelmesen elolvasni, de ez legyen a kisebbik gond :)
2010. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tüzz ki kis célokat és addig menny amig el nem éred. Aztán egyre nagyobb célok és igy nö az önbizalmad is mert siker élményed volt. Azután már bele mersz vágni bármibe.
2010. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak annyira lehetsz magaizto, amennyire tartod magad.
2010. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Találd meg életed értelmét. Pl. sportban (tánc meg ilyesmi) Állj talpra! Hidd el, ha találsz valamni olyan hobbyt amiben jó vagy, akkor egykettőre lessz önbizalmad ;-)
2010. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!