Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy ennyit...

Miért van az, hogy ennyit tudom bújni a fórumokat? Ez csak típus kérdése?

Figyelt kérdés

Kiegészítésképpen:

Elolvasok egy témát, máris érdekel. Elolvasok egy hasonlót, muszáj mégegyet olvasni. Elolvastam az egész fórumot, még mindig keresek valami olvasnivalót.

Ez mitől van? Csak típus kérdése, vagy lehet-e valami külső oka?


2010. febr. 3. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
szerintem azért, mert terhes vagy
2010. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj ez, én is sokat olvasgatok, a fórumok, főleg a tudományosak rengeteg tapasztalatot hordoznak magukban, és hatalmas tudásra szert lehet általuk tenni egy adott témában. Hidd el.
2010. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretek fórumozni :)))
2010. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet némi tudást gyűjteni, de persze nem annyit, amennyi időt és energiát felemészt. Viszont mókás. És még szerencse is, hogy nem ad rengeteg, strukturálatlan, egymásnak itt-ott ellentmondó ismeretanyagot, ami ráadásul nem gyakran hasznosítható... Az útvesztő-effektus ha beköszön, új értelmet nyer a 'túlképzett' szó: irgalmatlan tudás, ami a józan ész szolgáltatta egyszerű éleslátást folyamatosan "rendre utasítja".


És hogy miért lehet? Magamról tudok nyilatkozni: amolyan burkolt birtoklásvágy némi örömkereséssel egybekötve és az egész begyömöszölve egy halvány, de annál sunyibb függőségbe :D

2010. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Húú...utolsó:)

benned egy költő veszett el.

2010. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én hétvégén majdnem egész nap ezen az oldalon vagyok :D
2010. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!