Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ciki volt ez a...

Szerintetek ciki volt ez a helyzet? Most bunkónak tart a tanárom?

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy én nem tudok úgy kommunikálni az emberekkel,hogy a szemükbe nézzek..ugye így illene,meg így adjuk meg a tiszteletet,de én akkor szorongani kezdek zavarba jövök és elakadok..És ma külön nekem magyarázott vmit ő a szemembe nézett,én nem,így mindig máshova néztem,de közben válaszoltam neki,és kérdeztem is tőle az anyaggal kapcsolatban,de ahova néztem szinte a testével követte a szememet..oda állt ahova éppen néztem,de szerintem ideges volt és egyre közelebb jött,de akkor sem voltam képes a szemébe nézni..Most bunkónak és tiszteletlennek tart igaz?

15l


2014. nov. 24. 21:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit nem értenek rajta, én annyira önbizalomhiányos vagyol hogy a saját családtagjaim szemébe sem merek nézni.. rohadt nehéz
2014. dec. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen amúgy..de ha megmondanám neki hülyének nézne így meg ő is bunkó akar lenni velem szemben,hogy nem akar észrevenni.Mindegy nem érdekel..
2014. dec. 12. 14:52
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele, nem tehetsz róla és nem annyira bunkó dolog.
2014. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Csak bánt,hogy többször is beszél hozzám és nem nézek a szemébe legugol hogy nézzen de nem esik le neki,hogy így eszméletlenül szorongok és ideges leszek..
2014. dec. 12. 21:35
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is önbizalom hiányos vagyok, de mégis mindig a szemébe nézek annak, akivel beszélek. Így illik. Nekem az lenne rohadtul ciki, és kellemetlen, ha állandóan máshova pillantgatnék...
2014. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor kedves utolsó, örülj hogy nem szorongsz. Nem direkt nem nézünk mások szemébe.
2014. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és kedves utolsó neked meg az együttérzést!
2014. dec. 13. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!