Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ciki volt ez a...

Szerintetek ciki volt ez a helyzet? Most bunkónak tart a tanárom?

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy én nem tudok úgy kommunikálni az emberekkel,hogy a szemükbe nézzek..ugye így illene,meg így adjuk meg a tiszteletet,de én akkor szorongani kezdek zavarba jövök és elakadok..És ma külön nekem magyarázott vmit ő a szemembe nézett,én nem,így mindig máshova néztem,de közben válaszoltam neki,és kérdeztem is tőle az anyaggal kapcsolatban,de ahova néztem szinte a testével követte a szememet..oda állt ahova éppen néztem,de szerintem ideges volt és egyre közelebb jött,de akkor sem voltam képes a szemébe nézni..Most bunkónak és tiszteletlennek tart igaz?

15l


2014. nov. 24. 21:13
1 2
 1/17 anonim válasza:
egy cseppet.. :D
2014. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 szántóvető ***** válasza:
igen.mi ez,kisebbségi érzés?segítségre lesz szükséged mert magad nem fogsz tudni felülkerekedni rajta.
2014. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ennyi kis dolog miatt nehogy már pszichológushoz kelljen mennem,már megpróbáltam emberek szemébe nézni de magamtól lenézek 5mp múlva úgy,hogy nem tudom miért van ez max. önbizalomhiány nem?
2014. nov. 24. 22:31
 4/17 anonim ***** válasza:
Enyhe autizmus?
2014. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát elolvastam vannak tünetek amelyek igazak rám,de rám már mondták,hogy skizofrén,paranoid,bordeline szóval..
2014. nov. 25. 20:33
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, miért olyan nehéz neked valakinek a szemébe nézni...
2014. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mert félek az emberektől és attól is hogy rossz véleménnyel lesz rólam..
2014. dec. 3. 21:35
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha még valaki olvassa,akkor mondom,hogy megyek vele szembe az iskolában és észre sem akar venni,pedig köszönni akarnék neki..úgy látszik nagyon félre erthette szerintetek azt hiszi,hogy nem bírom őt és azért csináltam?
2014. dec. 4. 15:03
 9/17 szántóvető ***** válasza:
azt hiszi hogy undorodsz tőle.
2014. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ezt jól megcsináltam..
2014. dec. 6. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!