Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mazochista vagyok? (többi lent)

Mazochista vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szoval regen kozepfoku depresszioval kezeltek(meg egy kicsit most is mivel meg kell jarnom pszichologushoz) ez volt kb egy eve.az az elotti erzeseimre egyaltalan nem emlekuem o.O szoval ugye csonkitottam magam,meg mist is latszik szoval nem csak ugy divatbol-azokat meg tudnam olni-es nem csak azota mert mindig is szerettem a fajdalmat de azota meg jobban.tehat itt arra gondolok,hogy ezt erzem amikor valami tortenik velem: "uristen de faj...JEZUSSOM....-amikor elmulik- MÉGEGYSZEEER!!\(*-*)/" na igy tudtam csak kifejezni amit erzek xd szoval szerintetek?

2014. nov. 22. 07:52
 1/2 anonim válasza:
Szerintem igen. Beszélj erről is a pszichológusoddal.Mert nem jó ha ezt így folytatod tovább.
2014. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Őrült vagy!!

Szívesen ;)

2021. szept. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!