Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akinek gátlásai vannak, hogy...

Akinek gátlásai vannak, hogy vetkőzi le egy buli alkalmával?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy bulis, de ezen szeretnék változtatni, mindig is szerettem volna jókat táncolni meg minden, de alapvetően nem tudok táncolni, vagy hát képzeletben tudok persze, de hogy valahol megmozduljak az nem biztos hogy menne. Ezen szeretnék változtatni, volt valaki ilyen? Ha igen hogyan sikerült legyőzni? Az ital sem segít sajnos, "lazább" :D vagyok de a tánc akor sem, amint mozdulnék jön egy stop
2010. jan. 27. 13:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem érezd át a buli hangulatát! Én is rém gátlásos vagyok, ha tudnád mennyire! És mégis, már amikor beléptem a buliba teljesen fel voltam pörögve és teljesen feloldódtam, tele voltam jókedvvel és humorral. Úgyhogy egy biztos, van kiút a gátlásosságból. :)
2010. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!