Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akinek gátlásai vannak, hogy...

Akinek gátlásai vannak, hogy vetkőzi le egy buli alkalmával?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy bulis, de ezen szeretnék változtatni, mindig is szerettem volna jókat táncolni meg minden, de alapvetően nem tudok táncolni, vagy hát képzeletben tudok persze, de hogy valahol megmozduljak az nem biztos hogy menne. Ezen szeretnék változtatni, volt valaki ilyen? Ha igen hogyan sikerült legyőzni? Az ital sem segít sajnos, "lazább" :D vagyok de a tánc akor sem, amint mozdulnék jön egy stop
2010. jan. 27. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
igyál többet nem tudok erre mit mondani nekem csak az segített
2010. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Azért én a te helyedben nem innék, mert balul üthet ki.Először olyan táncparketten próbálkozz,ahol sokan táncolnak.Csukd be a szemed és koncentrálj és halld a zenét.

(Akár otthon is kipróbálhatod.)

2010. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon gátlásos vagyok, egyrészt mert a mozgáskoordinációm sem a legjobb, szóval nem tudok különösebben táncolni... De azért néha jó felszabadultan mozogni a zenére egy-egy buliban.


Szerintem ebben csak bele kell jönni, minél többször kerülsz ilyen helyzetbe, annál megszokottabbá válik, annál könnyebben fog menni az egész. Persze az első lépést nehéz meg tenni...


Én legelőször úgy küzdöttem le a gátlásaimat, hogy másnak képzeltem magam. :D Lehet, hogy hülyeség, de nekem segített. Van egy igazi partiarc osztálytársam, elképzeltem, hogy ő mit tenne, kizártam a külvilágot és elkezdtem mozogni. Utána egyre jobban belejöttem és már magamtól is meg tudtam mozdulni a zenére. :D

2010. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
pl sok vodkával
2010. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló problémával küzdöttem anno...Szerintem a társaság a lényeg,hogy olyan emberekkel menj bulizni akikkel ki tudsz kapcsolódni és akikkel jól érzed magad :)Lényeg hogy ne szorongj ez a lazításról szól...és ne táncolj bátran kezd el csak a kezdés nehéz de utána abba sem tudod hagyni ;) Hidd el tudom mit beszélek :) Persze az alkoholnak is jelentős szerepe lehet... Én már ital nélkül tudok a legjobbakat bulizni és fontos az is hogy megtaláld azt a helyet és azokat az embereket akikkel jól érzed magad...;) Hajrá!
2010. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
de tényleg piával, de ne túl sokkal, esküszöm ha benned vanb elegendő mennyiségű pia, mersz majd táncolni
2010. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fogadj meg egy tanácsot tőlem


JÁRJÁL BULIZNI MINNÉL TÖBBET !!!


Nem mindenki születik gátlástalanul, de ugyebár mindent lehet fejleszteni, nemde ? Alapszabály, hogy buliban ne kössél bele senkibe, mosolyogj minnél többet és legyél nyitott és magabiztos ( még, ha nem is érzed úgy, hidd el egy idő után természetes lesz ) A buliban meg ihatsz, ha gondolod, ameddig belejössz főleg ebbe az egészbe, de ne igyál hosszú ideig, mert az agysejteid károsulhatnak !


Jó szórakozást !

2010. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló problémám van, gátlásos vagyok és nem tudok táncolni. Nem is jön be a zene ami ott megy, talán ezért. :P


Rock és metál koncertekre szoktam járni pogózni, ott aztán fel tud szabadulni az ember és le tudja vezetni a fölös energiáit :D

2010. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat :) megpróbálom a sok variációt egyszerre kipróbálni :D talán nem is a mozgással van gond, hanem hogy jobban tartok attól, hogy más mit gondol, hogy jesszus ez a csaj mekkora béna...
2010. jan. 27. 22:42
 10/11 anonim válasza:
az a bajod sztem hogy félsz mások reakciójától.Menj el egy diszkóba ahol sokan vannak,állj a legnagyobb tömegbe és (pár vodka után)enged el magad és nem azzal törődj hogy ki nézi azt hogy hogyan mozogsz.gondolj arra hogy senki sem tökéletes
2010. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!