Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon erre hogyan kellene...

Vajon erre hogyan kellene reagálnom? Vegyem komolyan vagy csak hagyjam a francba?

Figyelt kérdés

Van pár srác a sulimban akik ( a barátnőikkel együtt) beszólogatnak nekem az utcán vagy ha megyek haza suliból rám dudálnak a kocsijukból. Teljes mértékben ki van zárva hogy tetszek nekik( mármint a fiúknak) mert mindkettőnek van komoly kapcsolata.

Végül is eddig semmi durvát nem szóltak be csak az tucán állandóan rám dudálnak és aztán elkezdenek vihogni...Most én erre hogyan reagáljak? Egyáltalán mit akarnak?

Ja...és amúgy ha a haverjaimmal vagyok akkor még a közelembe sem mernek jönni, csak ha egyedül sétálok haza.

Szerintetek ez komoly figyelmet igényel vagy sz@rjak rájuk magasról és akkor megunják a rám dudálgatást??


17/L


2010. jan. 20. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nagy *egg fejek, amúgy csak azt tudom mondani, hogy nevess vissza, jó hangosan, mintha nem is rajtuk nevetnél, bár igaz nem lehet tudni milyen reakcióval válaszolnak
2010. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és kérek még tippeket!
2010. jan. 20. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

amikor haverjaiddal vagy szóljál be nekik, hogy: Mivan B@zdmeg most mértnem basztattaok?köcs.ögök.

Amikor meg rád dudálnak mutass be nekik.

Vagy valamikor menj oda kérdezd meg miért csinálják..

Vagy magasról szarj@l rá..egyszer csak megunják.

2010. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
dobd oket pofon hógolyóval xP
2010. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az ilyenek csak teszik az agyukat, hogy nekik kocsijuk van szivassuk már meg a kis csajt.. velem is volt ilyen és eleinte nagyon idegesített, de megtanultam visszavágni nekik... volt amikor integettem nekik volt amikor be mutattam.. nem túl nőies de hát ez van. :D

és mi az hogy csak akkor mernek pofázni ha egyedül vagy?? nevetséges kis pö*sök...

17L

2010. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!