Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek határozottabb,...

Hogyan legyek határozottabb, magabiztosabb, nyíltabb?

Figyelt kérdés
Hogyan változtassak a hozzáállásomon?Nem vagyok talpraesett és határozott,de ha kell kiállok magamért, és képes vagyok határozottan fellépni. Sok esetben azonban,ha új szituációba kerülök, bezárulok, és nem tudok megnyílni egykönnyen.Úgy érzem félek felfedni magam, nehogy tévesen elítéljenek,ne kedveljenek meg.De, ha nem mutatom meg ki is vagyok, akkor fognak tévesen elítélni, és úgymond beleesek egy ördögi körbe.Sokszor bizonytalan is vagyok.Szeretnék határozott és magabiztos lenni, de ahhoz vmilyen lelki megerősödésre lenne szükség. Kérlek segítsetek nekem!
2014. aug. 25. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg olvass ezzel kapcsolatos könyveket! Ha már meg van benned az elhatározás a változás felé, menni fog, csak tartsd ki és ne ad fel!
2014. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!