Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon egyedi vagyok. Egy...

Nagyon egyedi vagyok. Egy ember sem hasonlit rám igazán. Van még valaki igy?

Figyelt kérdés
a barátaimmal nagyonjól elvagyok, dee annyira zavar hogy nincs mégegy hasonló ember hozzám a kerek Földön..
2010. jan. 15. 16:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8%

légyszives írj magadról vmit :)

én 14/l vagyok

adrenalinfüggő, bringás, motoros. az emberek azt modnják, hogy a spontán, pörgős (mint én) érzéktelen tuskók, és hogy a motoros fiúk (akik tetszenek ^^) csak dísznek ültetnek fel maguk mögé, stb... és ezért vszínűleg egy hülye agyonbaszott lotyó vagyok. gondolják egypáran. de ez nem igaz. pszichológiát akarok tanulni, azt hiszem nem vagyok egy érzéktelen tuskó :) legjobb barátaim mindig nekem panaszkodnak :) nyugtom nincs 2 percig sem, mindig feltalálom magam :)

2010. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Ismered a Világ összes emberét,vagy mivan? :D
2010. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Te inkább sokat képzelsz magadról!
2010. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

bocs a késő válaszért.

-kb. én is adrenalinfüggő vagyok, tipikus kolerikus személyiség, jókedv meg minden humor megvan bennem, meg sok energia.

szóval az a legfőbb gond, hogy mindenben bennevagyok. ha pl. mondaná valaki hogy szökjünk el egyet kirándulni Párizsba, 2 hétig vagy valami, akkor én bennevagyok. Vagy hogy menjünk el graffity-zni a centrumba, v esetleg a rendőrkapitányság falára, abban is^^ (na jó, ezt viccnek szántam XD)

mániám hogy történjen mindig valami izgalmas...

néha már hülyeségeket csinálok h törénjen valami velem..

meg az, hogy nincs még egy ilyen hülye, mint én, akivel ezzel szórakozhatnánk

barátaimmal(szeretem őket, értük bármit. :)), emberekkel elvagyok, de unom a világukat. >>Utálok például mindig ugyanabba a bárba, klubba elmenni, akkor is, ha 5 van ahova megyünk..

Utálok arról beszélni hogy mit csináltam tegnap, mennyire fájt a fejem, panaszkodni, vagy hogy hogy néz ki ez az ember, hogy néz ki a másik köcsög, folyton okoskodni, dicsekedni, hogy ma déletőtt pontban 11kor felhivott a barátom, meg ilyensmik^^

nekem ez egyszerűen nem elég!!

Vagy túl csendes nekem a Világ? néha mindent megadnék hogy kerüljek bele egy hollywood-i stilusu akciódús filmnek a közepébe, és nem a nagy rohanás, lövöldözés miatt. inkább az események miatt.

Sportolok is meg pörgök is, a szürke pontos emberek tempójában, egyesek meg nem is tudnák elképzelni, h egy ilyen ember unatkozhat.

Még vannak ilyenek köztetek?

pont igy mint én? mert ha nincs

Akkor szerintem tényleg mondhatom hogy egyedi vagyok. :((

2010. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
és a kérdező vagyok, csak egy másik jelszóval jelentkeztem be XD
2010. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
nahh, most bejeliztem.
2010. jan. 18. 16:32
 17/19 anonim válasza:
igen. mindenki igy van ezzel.mindenki egyedinek érzi magát. úgyh nem vagy egyedül.
2010. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Alapvetően minden tini egyedinek érzi magát, főleg a lányok (te annak tűnsz). Nekik sokszor fáj elfogadni, beletörődni, hogy senki se annyira egyedi és különleges, mint amennyire hiszi magáról. Valahol mindnyájan szürkék vagyunk. Hasonlattal élve, neked is szürke a bal karod, meg nekem is, mert lehet, hogy hasonló a zenei ízlésünk. Érted. Valami közös mindnyájunkban van.
2010. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

16:52 -vel egyet értek. Mindannyiunkban van valami hasonló

térjünk a kezdetek legelejére. DNS :P

Gondolom a te ereidben is vér folyik és az emésztésed sem külömbözik az enyémtöl és nekedis zárt vérkeringésed van... stb:)

2010. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!