Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nőként hogyan lehet azt...

Nőként hogyan lehet azt elfogadni, hogy nem vagyok szép?

Figyelt kérdés
Ha nagyon erőlködök, akkor is legfeljebb csak átlagosnak vagyok mondható. Hogyan érezzem így jól magam?

2014. júl. 5. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem minden nő szép. Ki-ki másképp, de mindenkinek meg van a maga szépsége. A felfogásodon változtass, ez mindennek a kulcsa. Ne a hibákat keresd magadon, az van mindenkinek, nem azokkal kell foglalkozni, hanem a pozitív tulajdonságaiddal.
2014. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha a nőt szeretik, megszépül
2014. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy a hangsúlyt a személyiségedre helyezed, szeretőbb és szerethetőbb, értelmesebb, kedvesebb leszel, és olyan társad lesz, akivel érdemes együtt élned.

Gondoltál már arra, hogy akik nagyon szépek, hogy érzik magukat, mert nem érdekel senkit, hogy mi van a szépség mögött? (Főleg ha van is valami.)

2014. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok :/ és a férfiak éreztetik is velem

22/N

2014. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Átlagossal nincs semmi probléma.
2014. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ahhoz nagyon kell erőlködnöm, hogy legalább átlagos legyek. Más meg nem tesz semmit, és gyönyörű.:(
2014. júl. 15. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz egy férfi, aki igazán szeretni fog, és te is szeretni fogod, akkor szépnek fogod látni és érezni magad, hiszen annak a férfinak te leszel a legszebb.
2014. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet. A világ a babaarcúak, és szépek világa lett. Aki nem ilyen mit tehet? Most az ego növelésével foglalkozom. Hogy ne vegyem fel a megjegyzéseket. Pedig állítom, hogy nálam sokkal csúnyábbak is vannak, de mégiés érvényesülnek az álltal, hogy van kisugárzásuk.

Miért teremtett Isten két fület? Egyiken be, a másikon ki... :)

Csak akkor megint felvetődik a kérdést, hogyan találja párt amikor a barbybaba tipusuakra buknak a férfiak. Talán egy íronikus párkapcsolati oldalt kellene létrehozni? Átlagos vagyok, de hódítani akarok!

2014. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!