Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az emberek miért nem figyelnek...

Az emberek miért nem figyelnek rám nagyobb társaságban?

Figyelt kérdés
Ha többen vagyunk a barátaimmal nem tartják velem a szemkontaktust, ha próbálok csatlakozni a beszélgetéshez átnéznek rajtam, és nem hallgatnak végig. Úgy érzem ez nem szándékos a részükről, csak én vagyok ilyen láthatatlan :S
2009. dec. 29. 20:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
A láthatatlanság jó dolog. Biztos nem beszélsz elég hangosan. Vagy normális témáid vannak, nem csak az az átlagos szar, hogy "hogyvagy, miújság" - mert a legtöbb ember erről beszél, és csak ez érdekli őket...
2010. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
velem is ez van.
2010. jan. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Velem is így van.:'(
2010. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%
Velem is szokott ez lenni,de nem barátok,inkább csak ismerősök között,akiknek nem is számítok igazán:/Szerintem az igaz barátai végighallgatják az embert..
2011. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
86%
Ugyanez van velem is,utálom!Beszélek,amit én mondok ahoz nem szólnak hozzá,nagy csend van utána,vagy ötleteimet egyáltalán nem helyeslik nagyon sokszor végkéépp nem figyelnek.van egy bandánk s a fiúk minden csak jócsajnak tartanak de engem le se szarnak.már elegem van,semmibe néznek.talán próbálj meg jobban érdeklődni az emberek iránk,és hangosabban beszélni,magabiztosabban! talán segit.
2012. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
80%

En is ilyen vagyok, neha meg mindig elojon. Akkor figyelnek ram (bar akkor sem mindig... -.-") hogyha hangosan mondom es magabiztosan. Volt, hogy szinte mar uvoltve meseltem egy sztorit. (sokan mondjak hogy halkan beszelek, de a sajat hangom mindig normalisan hallom, szoval ezert nem ertettem miert..)

Persze ha nagyon hangosan beszelsz akkor kozben mosolyogj is hogy ne nezzenek orultnek.



Remelem 2009 ota mar megoldodott a problemad. :)

2012. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem csak akkor vesznek levegőnek, hanem bármilyen alkalomkor. pl. csoportkép, mindig csak a fele énem van benne. :( 13/L
2013. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!