Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vonzom a balszerencsét, és...

Vonzom a balszerencsét, és kezdem feladni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Tényleg vonzom a balszerencsét.A családommal nagyon rossz a kapcsolatom- szó szerint nem beszélek velük( anyám alkoholista, apám gépfüggő).A barátaim mindig hátba szúrnak, beszólnak, nem BARÁTOK,csak ismerősök.Nem érzem magam jól velük.A legjobb barátom is otthagyott, aki imádtam.Kihasznál ő is, átver, és a kapcsolatunk nagyon megromlott.Sokat tanulok, még sem érem el a jó jegyeket, érettségieredményt, 2-3-4es vagyok pedig a szívemet is beleteszem.Nem sportolok, gépezek, "tanulok".Tényleg mindenbe vonzom a bajt. Kis dolgokban is pl: vettem új telefont, azt amit mindig is akartam, erre fix. gyári hibás volt az egész.A laptopom is új, de végig szarakodik. Szóval tényleg csak a bajt vonzom MINDIG.Kezdem feladni, és nagyon pesszimista vagyok az élet minden terén.

2014. máj. 15. 15:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt nem is írtam, hogy szociális életem sincsen, alig járok el valamerre, nagyon ritka.
2014. máj. 15. 15:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vonzol te semmilyen balszerencsét, csak naiv vagy. Azt hiszed, a világ tökéletes, csak ki kell tátanod a szádat és pelerepül a sültgalamb. Körettel.


Lófaxt. A családod olyan, amilyen, azt nem válogathatod meg. A barátaidat igen. Hogy te ilyeneket választottál, az nem balszerencse, hanem hülyeség volt - a te hülyeséged.


A tanulmányi eredményedet ne vedd ide. Az nem szerencse kérdése.


Az pedig, hogy hibás egy telefon vagy laptop, nagy dolog. Manapság egyre inkább ócska minden, főleg, ha a gagyit veszed. Márpedig feltételezem, nem félmilliós laptopról van szó.


Ezen kívül milyen balszerencsét vonzol még? Ütött el mostanában vonat, busz, autó, bicikli? Estél le magasról? Esett rád valami magasról? Ért baleset? Hagytál el pénztárcát, igazolványt, telefont? Támadtak meg?


Bazze, nincs neked semmi balszerencséd, csak hisztis vagy. Mi lesz a következő, öngyi akarsz lenni, mert elromlott a laptopod? Tudod mit? Ennyi ésszel meg is érdemelnéd.

2014. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig van olyan, hogy valaki vonzza a balszerencsét. De ez nem valami külső átok vagy ilyesmi, hanem ez a személyiségedből fakad. Valamiért szükséged van rá, hogy ilyenek történjenek veled. Arra kell rájönnöd, hogy miért van ez? Például azért, hogy szenvedhess, pesszimista maradhass. Ahhoz, hogy ez megváltozzon, meg kell változtatnod magadat, a hozzáállásodat, másképpen nem fog menni.
2014. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!