Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs semmim a családomo...

Miért nincs semmim a családomon és a barátaimon kívül?

Figyelt kérdés
Nincs egy tehetségem se, semmihez se értek..
2014. máj. 10. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

..és van, akinek családja és barátai sincsenek...

Gyakorold valamiben magad.

2014. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad. De szerintem csak felfújod.
2014. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem csak az zavar, hogy más mindenki jó valamiben de én semmiben se.
2014. máj. 10. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy vannak barátaid és családod, én semmiben nem vagyok jó, nincsenek barátaim, és a családom is szép lassan széthullik
2014. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te is jó vagy valamiben, csak nem tudod, mi az. És az is lehet, hogy tudod, csak épp a társadalom semmire se értékeli és teheted a füled mellé dísznek.

Foglalkozz azokkal a dolgokkal, amik komolyan érdekelnek, elsősorban azokkal, amelyekkel más embereknek is tudnál segíteni, másoknak is hasznos lenne, akkor is, ha egy buznyákot se kapnál érte. Tanulj, fejlődj, változz. Egyszer megjön az eredménye. De a sarokban ülésnek csak a sarokban ülés lesz az eredménye.

2014. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem barátaim sincsenek és a vállalkozásom is csak a pénzt nyeli. Cseréljünk!
2014. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!