Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ellenőrizhetném egy a...

Hogyan ellenőrizhetném egy a legjobb barátomat (lány), hogy még mindig ugyanúgy szeret-e mint régen? 16/f

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy elbukna, csak mostanában kicsit mintha más lenne. És ilyenkor jó megbizonyosodni róla, hogy minden a régi-e.
2009. dec. 23. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
ha legjobb barátod simán kérdezz rá...ha nem mered akkor valsz nem is olyan jó az a barát...
2009. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs mire rákérdezni. Csak jólesik, ha valamilyen módon látom, hogy még mindig szeret.
2009. dec. 24. 00:34
 3/9 anonim ***** válasza:
jah értem..akkor csak várj..ad-e ajándékot karácsonykor, felköszönt-e szülinapokor..vagy mondj neki valamit hogy már nem akarsz vele barátkozni és nézd meg mit reagál...
2009. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felköszöntött szülinapomon is. Meg karácsonykor is. Csak messze lakik, ezért ajándékozni nem tudunk.
2009. dec. 24. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:
hát ezekböl az jön le nekem hogy még mindig szeret...biztos csak a távolság miatt...vagy esetleg tetszik enki valaki vagy bármi... (az első vok....mega második isxD)
2009. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már erről amikor úgy éreztem, hogy nem figyel rám, de mostmár minden rendben. :D Mindennap mondjuk, hogy szeretjük egymást.:D
2009. dec. 24. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy meglepődsz ha azt mondom: egy icike-picikét önző dolog az amit szeretnél, de valóban jó érzés, ha tudja az ember 100%ra h még mindig szeretik.

Attól mert kicsit más mostanában, nem biztos hogy változott abban, hogy szeret-e (és ha igen ugyanannyira-e).


De ha nagyon fontos számodra hogy megbizonyosodj, akkor eszelj ki vmi fondorlatos tervet, amivel letesztelheted, a "hűségét"/szeretetét. pl: elterjesztesz vmilyen pletykát vele kapcsolatban, ami rossz fényt vet rá és várod a reakcióját

ez csak egy nagyon egyszerű példa volt és nem is biztos hogy ezt ki tudod próbálni a távolság miatt, stb..


Meg nem is ajánlom, mert eléggé gonosz dolog; mások ilyenkor azt mondják, hogy ha szereted őt, akkor hiszel benne annyira, hogy ne kelljen megbizonyosodnod erről!

2009. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudom, hogy szeret, csak jó érzés ha ezt máshogy is tapasztalom, nem csak úgy, hogy mondja. Nem akarok semmi kavarást, csak gondoltam lehet, hogy van valami egyszerű módja.
2009. dec. 25. 21:40
 9/9 anonim ***** válasza:
az elsö vagyok:D örülök hogy rendbe vagy/vagytok:D
2009. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!