Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet, hogy te valamire...

Hogyan lehet, hogy te valamire azt mondod, hogy ez baromi jó, a másik meg azt, hogy egy szar?

Figyelt kérdés

de úgy mondom, hogy konkrétan mondod, hogy baromi jó, tehát totál elhiszed, míg a másik elsiklik felette és leszarja?


még az oké, ha neked egy kicsit bejön a másiknak nem, de amikor totál minden klappol, és úgy "lószarozza" azt nem értem?


hogyan van ez



2014. ápr. 13. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz szét a parlamentbe! Ott állandóan ez megy.
2014. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Na itt van pl. ez a kérdés. Én több tiszteletet várok el a kérdezőtől. Nem irodalmi nyelvezetet, de nem is ilyen pongyola, szlengest. Nekem ez így szar.

Aki meg majd ezt a választ lepontozza, az meg ebben látja a lezser, modern stílust, neki baromi jó a kérdésed.

Nem vagyunk egyformát. Ugyanazt a dolgot nem egyféleképpen látjuk.

Ahányan vagyunk, annyiféleképpen szocializálódtunk, s millióféle minket ért hatás a világképünket millióféleképpen alakította.

Ha belegondolsz, az azonos nézetek sem egyformák.

Én azt mondom a meszelt falra, hogy fehér, s te is annak látod. De az én tudatom fehér színe nem a te fehéred.

2014. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!