Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meglehet előzni a függőséget?

Meglehet előzni a függőséget?

Figyelt kérdés

Gondolom sokan úgy kezdik, hogy ha azt akarom, hogy ne legyek függő akkor ne csináljam azt amitől függő lehetnék.

De én el akarok kezdeni pókerezni és nem akarok függő lenni. Számolni szeretném a dolgot, másodmunkaként akarom, nem elsődleges munkalehetőségként. Vannak módszerek amiket, ha SZIGORÚAN betartok akkor nehezen tudok függővé válni?



2014. ápr. 1. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, nagyon egyszerű. Ne pókerezz.
2014. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megtetszik, függő leszel és örök érvényű szabály, hogy aki egyszer függő lesz, az örök életére az marad, maximum a tárgyát tudja változtatni. Ezt mindenki belátja, aki már beleesett ebbe. Egyébként aki jó helyzetelemző és ért a valószínűségszámításhoz (nem a középiskolás gagyi hülyéskedéshez) annak a póker nem szerencsejáték, hanem biztos kereset. Ehhez viszont kell vagy fél év val.szám. tanulás (de ehhez meg kell némi előzmény is), így talán még függő se lesz az ember, mert igen fárasztó lehet folyamatosan számolgatni, így megmarad munkának.
2014. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ha roulettezni akarok? Azt tekinthető "munkának"?
2014. ápr. 2. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a pókernél kétféle hozzáállás a megfelelő. Vagy ne vedd túl komolyan és csak néha, amolyan hátha bejön alapon csináld, vagy vedd komolyan és foglalkozz vele sokat. Érdekes kérdés, hogy pl egy profi pókeres aki napi 8-10 órákat (vagy még többet?) foglalkozik a játékkal és megél belőle függőnek számít-e. Tulajdonképpen igen szerintem, tehát, ha igazán profi akarsz lenni, függővé "kell" válnod. Döntsd el, hogy ez megéri e neked.
2014. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én nem pókerrel akarok játszani, hanem roulettevel.
2014. ápr. 2. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!