Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez már betegségnek számít?

Ez már betegségnek számít?

Figyelt kérdés
magànyos vagyok, na de nem abbòl önsajnàltatò fajtàbòl hanem aki szereti a magànyt ott èrzem jòl magam, emberek nèlkül, az embereket mèlyen megvetem gyûlölöm õket, külvilàg felè ezt mutatom nem nyílvànìtom ki de mègis valahogy ki èrzõdik mert kerûlnek nem szeretnek velem beszèlgetni vagy muszàlysàgbòl tàrsalogni pl munkahely, ami nem is baj. Ha vàrosba kell mennem egyszerûen sokkot kapok a tömegtõl, belûlrõl üvoltök annyira utàlom õket hogy rosszul leszek.
2014. márc. 24. 17:22
 1/8 anonim válasza:
Hat ez mar betegseg .
2014. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
24f
2014. márc. 24. 17:25
 3/8 A kérdező kommentje:
azt mèg kihagytam hogy minden ember felõl fenyegetettsèget èrzek ezèrt reagàlok ìgy.
2014. márc. 24. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, mit dolgozol?
2014. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Miért érzel fenyegetettséget, netán valami aféle érzés, hogy nem tudod magad megvédeni adott helyzetben, ezért kerülöd azokat (ergo embereket) akikkel szemben ez kialakulhat?
2014. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
asztaloskènt dolgozom. amugy elèg nehèz leirni, nem olyan èrzès hogy nemtudom magam megvèdeni ,hanem ösztönös
2014. márc. 24. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Pszcihológushoz fordulni nem szégyen, lehet, hogy segítene
2014. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pszichológus, de sürgősen.
2014. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!