Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már úgy, hogy úgy...

Voltatok már úgy, hogy úgy éreztétek, hogy képtelenek vagytok szeretni? :S

Figyelt kérdés

Én most így érzek. :S Az életben sorozatos csalódások értek,és már úgy érzem,többé nem vagyok képes bízni az emberekben,ergo nem vagyok képes többé szeretni. :SS Nagyon rossz és fájdalmas ez az érzés,és nem akar elmúlni. :S

Ti voltatok már ilyen helyzetben?Mi történt,mi segített túllépni ezen?Légyszi segítsetek! :((


2009. dec. 10. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is most ebben az állapotban vagyok. Gyakorlatilag nincsenek szüleim, mert minden figyelmük a nővéremre irányul. A magánéletemben csak kihasználtak még eddig és nagyon semmi sem akar összejönni. Gyakran mondják azt nekem, hogy érzéketlen vagyok és hogy nem tudok semmit szeretni. Ezután este vallom be magamnak, hogy tényleg így van. Igazuk van.
2009. dec. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én a szerelemmel vagyok most igy..:S

Annyit csalódok egyfolytában.lassan képtelen leszek bárkinek is hinni:(

Lassan már azt sem amit a kezében tart..:S :(

2009. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont most már 2 éve ebben a helyzetben vagyok!

Talán egyszer megváltozik.

2009. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így érzek már jó pár éve.
2009. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szerelem terén érzem így, eddig még sosem sikerült szerelmesnek lennem, ezzel összetörtem 1-2 fiú szívét.. :(

Úgy próbálok túl lenni ezen a helyzeten, hogy bemagyarázom magamnak hogy jönni fog majd olyan akit teljes szívemből szeretek, és jó lesz minden.

2009. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsónak: na velem is kb ez van, mióta egy igazi nagy szerelem elhagyott....=(
2009. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én így érzek, egy csomó csalódás miatt, és mert félek az emberektől.
2009. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Furcsa látni,hogy mennyi csalódott,szomorú ember van. =(
2009. dec. 17. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!