Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretsz másnál aludni vagy nem?

Szeretsz másnál aludni vagy nem?

Figyelt kérdés

És miért?

Mert szoktam látni, hogy a legtöbb ember nagyon szeret másoknál aludni, viszont engem kiráz tőle a hideg...=/

Ti hogy vagytok vele?


2009. dec. 5. 11:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ,kinél. Barátnőzni sosem szerettem igazán, rokonoknál aludni sem nagyon..manapság csak a barátomnál szoktam aludni, azt viszont szeretem, mert vele lehetek, meg a családját is szeretem. De másnál én sem nagyon szeretek aludni.

21/L

2009. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Á, dehogy. Én rühellek nem otthon aludni. Anyáméknál sem szeretek aludni, mert az már nem az én otthonom. Egyszer-kétszer volt, hogy a munkatársamnál aludtam, mert hajnalban indultunk 200 km-rel odébb egy továbbképzésre, és én vidéki vagyok, ezért felajánlotta, hogy alhatok náluk, mert nincs úgy vonatom, hogy átérjek akkora, amikor indulunk. Nem volt rossz, az a két éjszaka, de jobb lett volna otthon lenni.
2009. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Én is a saját ágyamat komálom :) Amíg a páromnak volt saját ágya, addig ott is jó volt, de már nálam lakik, így ott már nem szoktam.
2009. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Én imádok!:) Persze csak olyannál,akit szeretek,meg azt is szeretem,ha vki nákunk alszik.Rokonoknál,mamáméknál,apánál,bárhol.Barátnőméknél is szeretnék,csak náluk sajna nincs hely :( De azt szeretem,ha ő itt alszik:) Sajna pasim még nem volt,de biztos nála is szeretni fogok aludni :D 19/L
2009. dec. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Háth, attól függ kinél...

Rokonoknál rühellek :S

A barátnőimnél, barátomnál viszont szeretek.

2009. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én utálok másnál aludni, és rühellem, ha nálunk alszanak.
2009. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
Gyerekkoromban nagyon izgalmsnak talaltam. Ma (30) a legjobb otthon.
2009. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Kedvtől függ. Régebben imádtam, de akkor még rosszban voltam anyuval. Ma már csak itthon szeretek aludni és nem szeretem ha valaki nálam alszik. Bár, egy barátnőmnél szeretek aludni mert náluk olyan furcsa a hangulat, olyan otthonos. =)
2009. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Régen szerettem, de mióta kolis vagyok, inkább kihasználom, amíg otthon lehetek, és nem megyek senkihez aludni.
2009. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
utálok máshol aludni.
2009. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!