Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen jók a megérzéseid?

Milyen jók a megérzéseid?

Figyelt kérdés
Mennyire tudsz ráérezni dolgokra, h pl vki hazudik-e neked, ha döntened kell,de nem tudod a helyes választ, megérzed h mi a jó, megérzed ha vkinek vmi baja van, v ha vmi történt, történni fog?
2009. dec. 4. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon jók a megérzéseim. A helyes döntést igaz nem tudom megérezni, de minden egyéb oké. Tudom, ha hazudnak nekem, tudom, hogy mikor fog rossz ill jó történni. Érzem. Persze van, amikor becsapnak a megérzéseim, de ugyebár nem vagyok jós. :)
2009. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
túl jók. szerintem az LSD miatt, de így maradt. :)
2009. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére átlátok az embereken.

Minden családtagom halálát eddig megéreztem.

Ha valami baj történik általában azt is szoktam érezni, de nem mindig.

2009. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is túl jók. mindig meérzem h mi fog történni
2009. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én ha nyugott vagyok bárkiről megállapítom mit gondol vagy mi bántja persze mivel nem mondják el mit gondolnak nem tudom le ellenőrizni de az arcuk, hangjuk, testtartásuk mindent elárul persze ezek néha nálam is kihagynak
2009. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
asszem elég jók :D a legtöbbször bejönnek a megérzések de nem mindig.
2009. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én is sokszor megérzem előre, hogy mi fog történni. Ha nem is tudom pontosan, akkor csak nyugtalan vagyok nagyon. Mások érzéseire, érzelmeire is sokszor rá tudok érezni. Ha esetleg ezt elmondja nekem az illető, megértőbb tudok lenni vele. Sajnos én is éreztem már meg előre családtag halálát.
2009. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elég jók a megérzéseim. Csak a helyes döntést nem mindig

érzem jól.

2010. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ma amikor pörgettem Farmeramában a Szerencsekeréken, akkor megláttam a Plusz Pörgetés nyereményt, és valahogy - de csak egy egész kicsi pillanatra - biztosan éreztem, hogy azt fogom megnyerni. Vagyis inkább azt a mondatot "éreztem", hogy "mi lenne, ha azt nyerném meg?". Megnyomtam a Start gombot. Pörgött a nyíl, és hol állt meg? A Plusz Pörgetés nyereményen! :D Ez nagyon fura. Szoktak ilyen és ehhez hasonló megérzéseim lenni, de nem kizárt, hogy véletlen egybeesések. Bár minden egyes jó megérzésem után egyre kevésbé hiszem, hogy így lenne.
2011. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a kutyam fel a vihartol es vihar elot mindig ugat nyuszit s el van indulva ijenkor mindig eso lesz
2011. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!