Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, hogy ne érezzem...

Mit tehetnék, hogy ne érezzem magam ennyire feleslegesnek?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem úgy, hogy csak teher vagyok. Csendes vagyok, és ha társaságban vagyok alig beszélek, inkább csak akkor ha kettesben vagyok valakivel, de ha nem ismerem olyan jól még akkor vele se tudok olyan felszabadult lenni. Ezért azt érzem, hogy sokan csak egy szerencsétlen teherként néznek rám. Néha szívesen eltűnnék, hogy lenne-e olyan akinek hiányoznék, de valószínűleg nem sok embernek. Ezt érzem. Lehetne ez ellene valamit tenni?


17/L


2013. dec. 7. 17:05
 1/3 anonim válasza:
Énis ilyen voltam vagyok de nagylevegőt kell venni és csatlakozni a beszélgetésekhez és hidd el előbb utóbb oldódik majd a helyzet!
2013. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tizenévesen az embernek idő kell, míg leesik neki, hogy valójában nem is olyan nagy dolgok ezek, igazából semmi jelentőségük nincs. Ha el tudod fogadni magad olyannak, amilyen vagy, és megteszel mindent, hogy jól érezd magad abban az életben, ami megadatott, akkor észre fogod venni, hogy mások rólad alkotott véleménye huszadrangú a fontossági listán.
2013. dec. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha nem akarod feleslegesnek érezni magad, mosogass el. Kezdetnek az se rossz.


Üdv R.

2013. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!