Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha megnyernétek a lottón a...

Ha megnyernétek a lottón a főnyereményt, miben változtatnátok meg az életeteket? Elég lenne a problémáitok megoldásához, hogy nem lennének többé anyagi gondjaitok?

Figyelt kérdés

Mire elég pár száz millió forint? Valóban megold mindent? Megváltoztatnátok az életkötülményeiteket? És mi lenne az egyéniségetekkel? Vajon megváltoztatná a jellemeteket a "megvehetem a világot kilóra" érzése? Eszetekbe jutna, hogy jótékonykodjatok?


És főleg: elmondanátok valakinek, hogy nyertetek?


2009. nov. 21. 12:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
De am a lottó az kamu,mert pont abban ne lenne v mi trükk? Nem most jöttem le a falvédöröl!
2009. nov. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát először is nem őrülnék meg:

Értsd: Nem vennék luxusvillát a Rózsadombon, mert csak egyszer vagyok gazdag, és ha a pénz elfogy nem tudnám fenntartani a házat.

Amit tennék:

Vennék egy kocsit(ezt mindenképpen), indítanék egy családi vállalkozást (hátha sikerül), vennék néhány ruhát

(de nem sokat, csak amennyi elég), rokonoknak megvenném amikre vágynak + barátoknak pénzt is adnék. Vennék egy kisebb családi házat, amit még el tudok tartani., Vennék egy ROLEXET... :)

Amit nem tennék:

Nem adományoznék belőle semennyit. Szeretek segíteni másokon, de nem pénzzel. (Azért nem adnék pénzt, mert azt még magamtól is sajnálom, nemhogy másoktól.

Mire elég pár száz millió forint?

-Amiket leírtam, arra mind elég. De még sok mindenre ezeken kívül.

Valóban megold mindent?

-Nem mindent. Pl: lelki problémákat korántsem oldja meg, meg az ilyesféle bajokat. Szerencsére most nincs ilyen jellegű problémám, de ha lesz azt nem oldhatom meg pénzzel.

Megváltoztatná az életkörülményeimet?

-Természetesen, igen.

Mi lenne az egyéniségemmel?

-Az nem változna.

Vajon megváltoztatná a jellememet a "megvehetem a világot kilóra" érzése?

-Nem. Nem változna meg a jellemem. Amint már írtam, nem őrülnék meg. Nem szeretem a ruhákat, cipőket, ékszereket, parfümöket, meg ilyesmiket.

Eszembe jutna, hogy jótékonykodjak?

-Igen eszembe jutna, de nem tenném meg(ahogy írtam magamtól is sajnálom a pénzt, nemhogy mástól)

De ha nemcsak pénzzel lehet, akkor szívesen segítenék.

Elmondanám valakinek,hogy nyertem?

-Igen, de csak a rokonaimnak, akik megbízhatóak.

2009. nov. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!