Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék híres?

Hogyan lehetnék híres?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon szeretnék híres ember lenni, lehetőleg világhírű...


Azt előrebocsátom, mielőtt bármelyikőtök azt javasolná: "kerülj be egy valóságsóba, vagy menj el a Megasztárba", nem celeb akarok lenni! Hanem híres ember, aki valami fantasztikusat alkotott életében, és ezért méltán emlékezik rá az utókor. Másrészt jó lenne, ha az én nevem ugrana be elsőre mindenkinek, ha majd bárhol a világban magyarokról beszélnek.


Sokat gondolkoztam már, milyen területen lehetnék híres, végül is részemről bármi szóba jöhet. Lehetnék például rocksztár, de olyan, aki tőzsgyökeresen megváltoztatja a világ zenei ízlését és új stílust teremt, ahogyan hajdanán Elvis vagy a Beatles tette. "Legendás" szeretnék lenni, és klassz lenne, ha majd úgy beszélnének rólam, mint egy szerteágazó műfaj (mint napjainkban a rock) "alapítóatyja". És olyanokat mondjanak később befutatott nagy zenészek, hogy "a legnagyobb hatással Kovács Lajos zenéje volt rám, miatta lettem zenész, az ő zenéin nőttem fel" stb. stb. (Most csak mondtam egy nevet, persze nem így hívnak.) Aztán halálom után az egész világ sírjon, több millióan imádkozzanak a lelki üdvömért, és mondják azt rám évtizedekkel később is, hogy amit tettem, az egyszeri és megismételhetetlen.


Vagy lehetnék tudós, akinek a neve fogalom, és akinek nemcsak valami hatalmas elmélet vagy találmány fűződik a nevéhez, hanem aki egyszersmint népszerű. Olyanra gondolok, mint Einstein, és valóban klassz lenne, ha egyszer már nem őt azonosítanák a zsenialitással, hanem engem. Nem azt mondanák, hogy "született Einstein", meg hogy "én egy Einstein vagyok", hanem hogy "született Kovács", meg hogy "én egy Kovács vagyok".


De annyi minden lehetnék még: világhírű színész, labdarúgó, író, fizikus, énekes, filozófus, tökmindegy. Lényeg, hogy híres legyek, "legenda" legyek, fogalommá váljon a nevem, intézményeket nevezzenek el rólam, példakép legyek, a gyerekek utánozzák a hajviseletemet, minden kamasz vágya legyen, hogy olyanná váljon, mint én.


Hogyan fogjak hozzá?


2009. nov. 7. 00:14
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
100%

Tudod mit, kedves kérdező? Egyátalán nem lehetetlen. Van valami tehetséged ami kilóg a megszokottól? Amiben jobb vagy mint bárki? Nem? Az sem baj. 2017 Kim Kardashianról meg Paris Hiltonról szól, akik rohadtul nem értenek semmihez, csak ahhoz hogy adják el magukat. Szóval no para! Építs magadnak egy figyelemre méltó személyiséget, acélhumort. Vagy tudod mit? Csak...Ruházz be egy Ferrarira, posztold ki Facebookra, és híres leszel. Egy hétig. De pszzt!

A viccet félre téve... csettintésre nem leszel híres. És hidd el nekem, mert nem rossz szándékkal mondom, de Berki Krisztián is az egész világot akarta (Még mindig akarja? Idk.)

Azt tudom tanácsolni, hogy menj vissza az időben, tanulj sokat, küzdj keményen, tanulj nyelvet, utazz ki külföldre, legyél agresszív, és akkor talán lesz neved.

Vagy...Hagyod a francba a Gyakori Kérdéseket, leszarod a válaszokat. X évesen megtanulsz angolul, és most mész külföldre. Csinálsz YouTube csatornát, és vért izzadva feltaposod magad egy nemlétező létrán ahol te a mínuszadik szintről kezded, és elérsz a háromnegyedéig, míg egy beleszületett celebgyerek a létra közepéről indulva csúcsokat dönt meg, úgy hogy közben fingja sincs semmihez. Ez a statisztika. De a statisztikák arra vannak hogy ne vegyük őket figyelembe. Szóval Why not? Vedd fel a cuccaidat a hátadra és Go. Mert helyetted senki nem kezdheti el. 30 akárhány évesen híres akarsz lenni? Ez minden vágyad? Egyszer élsz. Mi tart vissza? Hát te magad :) Go Go Go

Legyél nagyon elhivatott, álmodj óriásit, higyj benne aztán dolgozz meg érte rendesen.

2017. aug. 10. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
100%

Előző vagyok: Komolyan 7 és fél év alatt annyit csináltál hogy elmentél dolgozni (megint),aztán haza estél (megint). Elmondtad magadban hogy ma sem sikerült spontán híresnek lenned. Nem jött oda hozzád egy rakat riporter, megkérdezni, hogy Ugyan Kovács Lajod kedves, mit csinál mikor nem azt amit igazán szeretne? Majd hibáztattad a szüleidet, a rokonságot, a szomszédaidat, a szomszédaid kutyáját, Az életet, a képzeletbeli riporterek akik elhalasztottak téged meginterjúvolni (megint)

Majd befekszel az ágyba, és úgy alszol el, hogy Basszus...Mit csesztem el?

Van az a mondás, hogy ha limonádét szeretnél facsarj hozzá citromot. Vagy valami hasonló. Valami volt a limonádéval, csak már nem emlékszem. ><

Ne várd, hogy a sült veréb a szádba repüljön. (csönd. Tudom hogy az nem veréb)

Tedd meg azt a nüansznyi, bár annál elhanyagolhatatlanabb lépést afelé, hogy híres legyél: Kezdj neki valahol a Jó Isten megáldjon!

2017. aug. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
100%

Az én vágyàlmom mindig is az volt hogy a brit slágerlista első helyén legyek egy számommal. Persze semmit nem tettem meg érte.

Viszont el vagyok képedve rajtad!

Beírom a gugliba hogy "hogyan legyek híres" és a kérdésed az első találat!!!

Mi ez ha nem siker? :D

2017. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
90%
A világ legjobb tanácsa ne híres hanem hasznos akarj lenni,pl lehetsz úgy hasznos hogy sok embernek örömöt okozol a munkádal,zene,műveszet:festészet,divat ipar,költészet,irás,szineszet,olyan meghatározo influencer akinek van mondanivalója,eleve kezdjük ott hogy mindenkinek úgy sem tudsz megfelelne ergo nem feletétlen te jutsz majd eszebe ha felkel hogy pfu imádom ezt a sztárt, nem könnyű kezelni sem világhirnév az már avval jár hogy mivel sokan irigyelnek megprobaljak tonkre tenni az életed,kamu hirekel,a media felnagyitja ha barmit csinalsz,stb,ezekbe is bele kell gondolni mindig ujat kell mutatnod amivel fent tartod a hirneved és a rajongóid szeretetét...
2020. jún. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Nekem is ehhez hasonló teljesíthetetlen vágyaim vannak.

Sajnos...

2020. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Utolso nyugi nekem is, én majd a divat filmiparba akarok be kerúlni nem tudom valaha siekerülni fog e meglátom...
2020. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
Megkérdezem most. Ha még nézed a gyakorit. Híres lettél ?
jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Nem, nem lettem híres. Viszont a kérdés kiírása után nagyon hamar rájöttem, hogy a kérdésem nem volt vicces. Pedig annak szántam. A válaszok alapján mindenki komolyan vette. Sokan megértőek voltak a "problémámat" illetően, némelyek pedig élvezettel hülyéztek le. De senkinek sem esett le, hogy vicc, hogy szándékosan írtam fapofával ezt a sok baromságot.
jún. 25. 12:49
 39/40 anonim válasza:
:D
jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Mert semmi nem utalt arra, hogy vicc lenne. Tényleg léteznek ilyen felfogással emberek, főleg tinik.
jún. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!