Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Még fiatal vagyok 24 évesen?...

Még fiatal vagyok 24 évesen? Lehetnek tini barátaim? Vagy tényleg kiöregedtem a "having fun"-ból, még ha 20 nak is nézek ki? és el kéne kezdenem besavanyodni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 19:44
 1/4 A kérdező kommentje:
anyám apám nagyanyám nagyapám ezt várják el, és a barátnőt, de engem az kajakra nem érdekel :S
2013. szept. 4. 19:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, de szerintem inkább a huszonéves korosztállyal barátkozz, ne a 16 évesekkel.
2013. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Vagy tényleg kiöregedtem a "having fun"-ból, még ha 20 nak is nézek ki? és el kéne kezdenem besavanyodni?"


Nagy hülyeség azt hinni hogy a kor előrehaladtával az ember elkerülhetetlenül besavanyodik. Lehet hogy anyád, apád, nagyanyád, nagyapád be van savanyodva de ez részben azért is van mert túlságosan érdekli őket mások véleménye, hogy mások szerint hány évesen mit "illene" csinálni. Ha pedig őket követed, azt teszed amit ők mondanak akkor ugyanott fogsz kilyukadni mint ők.

Én azt mondom gondolkodj el azon hogy legbelül TE mit akarsz: a jelennek élni (bulizni stb.) vagy építeni a jövődet (karrier, saját egzisztencia stb. hogy később se érezd elhibázottnak az életed). Esetleg valahogy mind a kettőt, a "majd a sírban pihenek" jegyében.

2013. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kéne! Annyi idős vagy, amennyinek érzed magad, meg amúgy se lehet mindenki egyforma, magadj jófej, meg minden járj bulizni, érezd azt, hogy tiéd a világ, hagyd, hogy sodorjon az ár :DD
2013. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!