Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez szemétség volt részemről,...

Ez szemétség volt részemről, hogy nem vettem fel a telefont a mamámtól, mert nem akarom hallani a sajnálkozást?

Figyelt kérdés

a héten megsérült a kezem elég rendesen, és most jutott el a hír hozzá..és biztos ezért hívott, mert ilyenkor mindig felhív, de olyan szinten szar érzés hallani ezt, mikor úgy sajnálgat, hogy inkább nem vettem fel


mindig azt mondogatja ilyenkor, hogy "jaj, szegény gyerek" és az a legfárasztóbb az egészben, hogy egy idő után én is elkezdem sajnálni magam, és ezért most nem akartam belekezdeni



2013. aug. 13. 10:27
 1/2 anonim válasza:
Az ilyen dolgok tényleg idegesítőek tudnak lenni néha, de azért felvehetted volna. csak a mamádról van szó, és ők általában csak jót akarnak... én annyit tudok erre mondani, hogy nem tettem volna
2013. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na jólvan, csak azért kérdeztem, hogy biztosítsam magam azalól, hogy ne legyen lelkiismeretfurdalásom:D
2013. aug. 16. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!