Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetek, ha lenéz egy...

Mit tehetek, ha lenéz egy csomó osztálytársam?

Figyelt kérdés
Ők jobban sportolnak,mint én, és a mi sulinkban az a menő, aki jó sportoló. Én meg nemhiszem, hogy attól valaki jobb ember lesz, ha több kosarat dob. Én is szeretek sportolni, nem is vagyok olyan béna, de ahogy erontok valamit, nemkapom el a labdát már elkezdenek röhögni, avgy ha velük egy csapatban vagyok akkor sóhajtoznak... És mostmár nemcsak sportolásnál csinálják. Szünetben mondok valami butaságot, vagy félreértek valamit máris gúnyosan nevetnek rajtam, és nagyon fura ez nekem, mert a régi sulimban senkit sem zavart, hogy ilyen "szeleburdi" vagyok
2009. okt. 25. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
a sztori meg a stílus is tök ismerős... véletlenül nem c.k. a névjegyed?
2009. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem :D H.V.
2009. okt. 25. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Vágj vissza nekik vmi okos sértéssel. Ez lehet olyasmi, hogy "Vezérigazgatónak nem kell tudni jól kosarazni." vagy ha nem értik amit mondasz akkor nevezd őket lassúnak, fogyatékosnak vagy különlegesnek :), cikized őket vmi lányosnak ítélt dolgukkal (ez persze erőltetett, mert teljesen egyértelmű hogy nem homik (vagy ki tudja :) ), de akkor is ciki az illetőnek a társai előtt. Vagy lehetsz egészen durva és valahogy beleszövöd a mondandódba az egyikük anyukájával töltött kalandod :). Gyanítom hatásos ha mosolyogva azt válaszolod hogy "Anyád tegnap nem ezt mondta." amikor bénának neveznek :D , csak kicsit veszélyes lehet.


De a legjobb ha arra törekszel, hogy az légy aki vagy. Próbálj olyan lenni, amilyen valójában vagy, de ne fáradj azzal, hogy mások elvárásainak akarj megfelelni, mert nem fog sikerülni vagy ha mégis, akkor nem fogod jól érezni magad és nem lesznek igaz barátaid sem.

2009. okt. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Amúgy azt elfelejtettem írni, hogy lányok vagyunk :P
2009. okt. 26. 08:22
 5/7 anonim ***** válasza:

oltsd be őket :D pl "érdekel, hogy te mint kívülálló miként vélekedsz az intelligenciáról?" olvass sok könyvet, annak köszönhetően nagy lesz a szókincsed, és nem is fogsz félrebeszélni.

egyébként hány éves vagy? 15?

2009. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lányok ilyen sportb*zik? Nálunk meg pont hogy divatmánia tombol. Hát ne törődj velük! Vonulj el szépen, kérd meg a tanárt hadd játssz mást. Vagy ez nem lehetséges?
2010. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a te korodban fiúként ugyanezt megéltem. Leginkább az okozta ezeket, hogy még futottam is utánuk, hogy "közéjük kerüljek".


Ami nálam változtatott ezen: Elkezdtem leszarni őket. Nem voltam bunkó velük, nem oltottam be őket, csak szimplán közömbösek lettek számomra. Viszont közben elkezdtem barátkozni idősebb emberekkel. Elkezdtem pl gitározni egy nálam 10 évvel idősebb srácnál, az átlag barátaim fölém 2-3 évvel jártak. És a barátságunk nagyon jó hatással volt rám, kinőttem a hülyeségeimet meg a megfelelni vágyásomat, ezzel a kevés emberrel igazi barátságot kötöttem.


Az osztálytársaimnak a 6 éves gimi negyedik-ötödik éve körül kezdett derengeni (a többségnek), hogy mintha valami változott volna. 2-3 ember aztán közülük is jóbarátom lett (leginkább hasonló, az osztály szempontjából "periférián élő" emberek), a többiekkel meg normalizálódott a viszonyom.


Szóval én ezt mondom. Építsd fel saját magadat, a saját baráti körödet, akik értékelik, azt, aki vagy.

2013. febr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!