Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt az eddigi legmegalázób...

Mi volt az eddigi legmegalázóbb helyzet amibe kerültél?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
csupán annyi,amikor a volt osztályfőnököm folyton ENGEM ba*tatott mindenki előtt és lehordott mindennek
2009. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Még anno gólyatáborban le kellett vetkőznöm meztelenre mindenki előtt. Nem akartam gyávának látszani, ezért megcsináltam, de rossz volt. Amúgy nem vagyok szégyenlős, de ez megalázó volt. Ma már nem tenném meg.

25/F

2009. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én minden nap kerulok megalázó helyzetbe!

Nem tudom megérteni miért utál engem az egész iskola és miért lelik oromuket abban ha sértegethetnek, megbánthatnak...

2009. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

15.25-nek.

Mert hagyod magad és ezért rászoktak.

Változtass! De ne őket probáld megváltoztatni hanem a reakcioidat. :-)

2009. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mikor elhagyott egy gáré. kétszer is.
2009. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utólag érzem megalázónak,h évekig az osztálytársaim lelki terrorba tartottak,s nem tettem semmit ellene!! Szégyellem magam,h féltem szólni,változtatni stb...Gyáva voltam,s a sírással még jobban hergeltem őket! Ha újra gyerek lehetnék..nem barátkoznék magammal én sem! S ez a felismerés a legfájóbb! :(
2009. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még évekkel ezelőtt volt, az egyik tanár bántalmazott, mert kicsúszott a számon egy "csúnya" szó. Persze akkor amikor senki se látta, és még ő mocskolt be a tanárok előtt, hogy milyen neveletlen vagyok, 3 tanár körbe állt és egyszerre üvöltöztek velem, utána még nekem kellett kiállni az osztály elé, és mindenki előtt megalázni magam, hogy mekkora egy suttyó, rohadt g.ci vagyok és bocsánatot kellett kérnem a tanártól.

Én bezzeg nem mocskoltam be, nem rúgattam ki, pedig az oldalamon ott volt a zúzódás nyoma amit tőle kaptam ajándékba. Majdnem eltört 2 bordám.

2009. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát sajnos én most a világ legmegalázóbb helyzetében vagyok...totál belezúgtam a sógoromba...és ez kölcsönös...próbálok nem gondolni rá...de nem bírom megállni h.ne találkozzunk....és a legdurvább az h.nem is bánom .... sulis ügyekre visszatérve...új suliba kerültem 7-8ra nem akartak befogadni...cikiztek...tojtam rájuk vissza cikiztem...volt olyan csaj az osztályba akivel 1gimibe is kerültem és ott sokszorosan visszaadtam mindazt amit velem tett...ott is hagyta a sulit...nem kell beszarinak lenni sokszor nehéz beilleszkedni de neked kell alkalmazkodnod új helyen és a többiek majd úgy viszonyulnak hozzád.....ennyi a titok... :)
2009. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gimnáziumi évek alatt a tanári karnak az aljasságai, amikben nem voltam hibás. Ritka aljadék banda volt arrafelé ahova én jártam. Pokol tüzén égjenek örökkévalóságig,azóta is csak ez a vágyam.
2010. okt. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!