Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyek voltak életed legmegalá...

Melyek voltak életed legmegalázóbb, legveszélyesebb, legcikisebb, legviccesebb, esetleg legjobb pillanatai?

Figyelt kérdés
Várok minél több választ:)
2010. aug. 24. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

legcikisebb :az mikor általánosba megláttak a tesómmal.. szájra puszizni

legmegalázóbb: amit utána kaptam

legveszélyesebb : majdnem meghaltam.. kb másodperc kérdése volt.. legviccesebbre nem emlékszem sok volt :D

2010. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Legmegalázóbb amikor randin jött rám a cifrafosás, de annyira hogy bekéredzkedtem egy hotelba még a csaj kint várt xD


Legjobb haverokkal egy nyaralót kivettünk egy hévégére egy folyópartnál. Legjobb buli volt életemben, csak olyan emberekkel akik tényleg fontosak. Meg kaja pia amennyit csak el tudsz képzelni

2010. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Ez. Nem én vagyok a Mikulás!



[link]

2010. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

legmegalázóbb:

Amikor a tanár rájött, hogy internetről szedtem le a szorgalmi feladatom 5%-át és az osztály előtt így mondta: "Ki használt internetet a szorgalmihoz?" Én persze nem jelentkeztem.... Szerencsére nem olvasta fel a nevem az egész osztály előtt, de éreztem hogy szúrósan rám néz.....


legveszélyesebb: Amikor az úton mentem és nem tudtam, hogy most a lámpa a villamosos részre is vonatkozik-e vagy nem... néztem balra, nem jött semmi.... de nem néztem jobbra.... ha még egy lépést teszem, akkor elütött volna... közben meg jött bal oldalról is és a jobb oldali még nem ment el. azt hittem ott ragadok a két villamos között, de szerencsére megállt a bal oldali, mert ott volt a megálló....


legcikisebb:

Van egy fiú, akivel mindig cikiznek, hogy egy pár vagyunk, stb. de persze ez nem igaz. Na, de szerintem kedvelt, de ez most mindegy... én meg direkt kerültem, hogy a többiek még a közelébe se lássanak és ezzel nem tudnak semmivel sem cikizni.... egyszer az iskolában leültem a barátommal és egyszerre ott termett..... én el akartam menni..... direkt meg is vártam, hogy a szél elálljon, mivel szoknyában voltam...... de hát, szerencsétlenségemre pont akkor lett még erősebb, ahogy felálltam.... és felfújta a szél.... szerintem nem látta.... remélem is hogy nem, de nagyon ciki volt, mivel ott voltak (50 méterre) a többiek......


legviccesebb:

Az anyukámmal 11-kor éjjel matekoztunk az asztalnál, mikor átmászott az asztalon egy pók. Én meg nagyon félek a pókoktól, úgyhogy felsikítottam. Anyukám megijedt, ezért amit éppen írt, egy vonallal áthúzta..... utána még mindig féltem, nem múlt el a félelem, de a szituáción röhögtem...... meg még voltak ilyenek...


legjobb:

nem is tudom..... sok nagyon jó volt, nem lehet választani.....

2010. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!