Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te mernél ezen vagy hasonló...

Te mernél ezen vagy hasonló oldalon (gyk.hu) a jó erkölcsön kívüli dolgok elérhetőségére rákérdezni?

Figyelt kérdés

Értve ez alatt erotikus klippeken keresztül brutális (pl. a Fűrész, csak rosszabb) filmeken át a sátánista dolgokig pl.


Megkérdezni, hogy hol találod neten ezt-és-ezt, hol érhető el ilyesmi, stb?

Ti mernétek?



2013. júl. 10. 02:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Ebből mit fog tudni bárki is?"


Pl. azt, hogy még milyen kérdéseket írtál ki, mit osztottál meg, stb. És az már máris valami.

A FaceBook-os drámák jó része is ezen alapul...


...csak ugye itt annyival jobb, hogy ha teszek róla, jó esetben csak a moderátorok érik el ezeket, és persze kérdés, hogy hogyan élnek vele.


...de mint írtam, még ezen felül is lehet.... ismerős rájön a szóhasználat, írásmodor alapján, vagy mittudomén, valamilyen jelből, amit észre se veszek.


És pl. ami valódi eset : nálam megtörtént eset, hogy ugye mélyen belezúgtam osztálytársba, és akkor erősen ráharaptam az érzelgős, romantikus dolgokra. Aztán az a lány egyszer csak felhívott, és kiderült, hogy ő szépen utánanézett, hogy én miket nézegettem YouTube-on (néhány saját zene miatt fel volt rám iratkozva), ráadásul a kommentjeimet is végigvizslatta, és egy eltévedt megjegyzés - meg legfőképp, hogy mit néztem - rájött, hogy mi van velem, és addig nem bírt leszállni rólam, amíg el nem mondtam, hogy ki az >illető<

Hát, így közölnöm kellett vele valahogy : Bocs, Te vagy! :/ - Persze egyáltalán nem így.


Na hála Isten messze van már az az érzelmi vámpír, de nem is ez az életrajzi sztory a lényeg, hanem hogy megtörténhet ilyesmi... szerintem.


De jelenleg tényleg nincs ilyen konkrét témám, csak egy zagyva álom kapcsán (mindig vannak ilyenek, tudjátok), felötlött bennem, aztán további álmatlanságomat ennek a kiírásával ütöttem el, ennyi.

2013. júl. 10. 18:13
 12/14 A kérdező kommentje:

És itt pl. nem csak arra kell gondolni, hogy rádismernek személyesen, hanem ismeretlenül is, de cikizni kezdenek kommentben, vagy éppen a kérdés kiírása miatt rádír egy moderátor, hogy ejnye-bejnye, mit képzelsz... ilyesmi is előfordulhat, nem?


Persze gondolom, inkább az lenne hogy üresen állna a kérdés.

2013. júl. 10. 18:16
 13/14 anonim ***** válasza:
Hehe, visszanézve nekem is vannak olyan kérdéseim, amiket ma már meg sem fordulna a fejemben, hogy kiírjak. Ezeket utólag nagyon megbántam, írogattam is egyik-másik kérdés ügyében a moderátoroknak, hogy van-e mód arra, hogy leszedjem, de általában nem volt. De így belegondolva rájöttem, hogy egy külső szemlélő számára semmi garancia nincs arra, hogy az a gáz kérdés valódi. Ha valaki rákérdez akármelyik kérdésedre, te is mondhatod, hogy kamu, nem?
2013. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, az ember idővel rájön, hogy van ez így ;)


Ugyanígy a valódi emlékek között is van ilyen, amitől maga az ember is szégyenkezik... De szerencsére ott se látnak bele a fejünkbe, szerencsére! ;)

2013. júl. 16. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!