Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy mondjam el anyunak?...

Hogy mondjam el anyunak? Régen már meséltem erről neki de csak üvöltött. Segítség kéne! (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
7. osztályba jártam talán mikor kialakult nálam ez a pánikbetegség. Úgy éreztem, hogy mindenki utál és legszívesebben elmenekülnék...talán azért is éreztem ezt mert rengetegen csúfoltak (inkább fiúk) az alakom miatt. Akkor kezdtem el fogyózni ami hatásos is volt, de hiába mindig beszóltak hogy milyen rusnya vagyok..eddig nem éreztem magam olyan rondának volt önbizalmam, de ezt mind lerombolták nekem. Most 9.es vagyok és már buszra se merek felszállni se a buszvégen elmenni mert sok az ember és azt érzem hogy utálnak és folyton bámulnak és csak menekülnék..beszéltem erről anyunak de csak üvöltött velem hogy nincs semmi bajom..viszont ma le kellett menni a suliba orvosi vizsgálatra és akkor is előjött ez a betegségem és az orvos írt beutalót gyermekpszichológushoz..azt mondta jobb lenne minél előbb elmennék és hogy beszéljem meg ezt anyukámmal is, de egyszerűen nem megy mert tudom hogy üvöltene vagy nem törődne vele. Nem tudom már mit csináljak..:/ Ötletek?:\'/
2009. okt. 7. 16:56
 1/6 A kérdező kommentje:

bocs a hibákért...

*azt mondta jobb lenne ha minél előbb elmennék

2009. okt. 7. 16:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mindenképp meg kell mondanod. Az ember pedig nem azt nézik mit látnak, mit hallanak, stb, hanem a csomagolást. Tehát jól kell magad előadni, határozott szöveggel, elszántan...kb.

Ne könyörögj("anyaaa figyelj, lenne valami, tudod izé voltam orvosin..."), ne térj azonnal a lényegre(anya el kéne vinned a pszihológushoz). Hanem valami 3. verzió.

De ha tényleg ilyen nemtörődöm anyud van, akkor véletlen se spontán dologgal állj elé.

Jó időpontban. Amikor jó kedve van, és pont ráér.

Bocsi többet nem tudok tanácsolni, mert nem ismerem anyudat, de a fenti két verzióval szerintem nem sokat érsz el.

2009. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kötelező vele menned. Elmehetsz más családtaggal, baráttal - vagy megpróbálhatsz egyedül is.

Mondd el neki azért, és kérj segítséget - de mondd meg azt is, hogy ha nem ér rá, megpróbálsz mást.

2009. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

írtad hogy buszvég..Debreceni vagy? Ha igen én barátkozok veled ha gondolod.


17/L

2009. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos hasonló helyzetben vagyok.
2010. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem debreceni vagyok.:/
2010. aug. 18. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!