Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyik ismerősömnek meséltem...

Egyik ismerősömnek meséltem az oldalról, és amikor kérdést írok ki, mindig lebukok?!

Figyelt kérdés

Egyszer elküldtem neki egy linket,úgy,hogy bevoltam jelentkezve,akkor láthatta a kérdéseimet?

Bármikor írok ki egy kérdést,bármivel kapcsolatban,mindig rájön...és így már unom az egészet! Mit csináljak?


2010. jún. 19. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán túl személyes, amit írsz?


Én magánéleti problémával kapcsolatos kérdést írtam ki, elég valószínű, hogy a férjem rám ismerne, ha tudna róla.

2010. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neeem,csak mondjuk,ha pasikról van szó vagy,vmi kérdés eszembe jut,akkor tőle is megszoktam kérdezni,és az elég gáz,amikor mondja,h: na megint megtaláltam 1 kérdésed...
2010. jún. 19. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor azért tudja melyik az, mert mesélsz neki arról amit a kérdésedben leírsz. ha átküldesz egy linket úgy hogy be vagy jelentkezve, akkor az másik számítógépen újra kéri a bejelentkezést, tehát nála nem volt bejelentkezve az oldal.
2010. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
...tehát nem látta a kérdéseidet és válaszaidat!
2010. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok..
2010. jún. 19. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!