Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hajlandó lennél eltölteni egy...

Hajlandó lennél eltölteni egy éjszakát egy olyan házban, ahol feltételezhetően kísértetek járnak?

Figyelt kérdés
2006. nov. 5. 11:22
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
szeretnék kapcsolatba is lépni velük!
2007. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
84%
Minden éjszakát olyanban töltök és mondhatom nekem nem jó élmény!
2007. dec. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen! Mivel a kisértetek is emberek voltak vmikor,titokzatos dolgokat tudhatnék meg róluk,mert tuti hogy vmi mondanivalója van az egész kisértethistóriának.

Még én soha nem tapasztaltam ilyet ezért a kiváncsiság is hajt. De nem félnék az biztos,sztem aki fél,az borzasztónak is tartja az ilyen furcsaságokat. Aki meg nem fél az csodaként éli meg, ha egy kisértettel találkozhat!!!

2008. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Hajlando lennek
2008. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen:) S kíváncsian várnám, rácáfolnának-e nemlétükre:)
2008. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Egyedül nem, de ha ott lenne valaki akkor igen:)
2008. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
94%
Semmiképp sem. Amikor koleszos voltam, az egyik szoba lakói idéztek szellemet és nem tudták visszaküldeni. A következményről már az éjszakás nevelő számolt be, aki mit sem tudott az egészről...mégpedig hogy a zuhanyzókból hangokat hallott, meg nagy zajt az emeleten (mintha valakik rohangálnának), csak éppen senki nem volt ott, mikor ellenőrizte, mindenki aludt. Azonkívül a zuhanyzóhoz csak neki volt kulcsa, és még azzal sem tudott bemenni. A csajok nem tudtak aludni, arra már nem emlékszem, a szobákban mi történt, de az sem ember csinálta... Sosem merném kipróbálni, mert szerintem a szellemek/kísértetek már nem azzal a személyiséggel rendelkeznek, amivel élő korrukban, az valami más és én nem bízom bennük.
2008. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
98%
5 haverral meg 5 üveg vodkával :D:DD
2008. júl. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mióta meghalt az anyucim, azóta ő és még 2 ember rám vannak "tapadva". Nemrég voltam táborban. Egy barátnőm látta anyut. Pontosan leírta, pedig előtte soha nem látta. Mivel mindig van nálam Róla fénykép, megmutattam Neki. Egyezett a leírásával a haj, a szemüveg, a ruha, minden. És ráadásul 1-2 hete nagyon nehezen tudok elaludni, mert néznek és érzem a jelenlétüket. Szóval soha nem aludnék ott egy olyan házban.
2008. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül semmiképp, és ha rosszindulatúak akkor sem. Jah és csak akkor ha utána egy médium megvizsgál, hogy nem tapadtak-e rám és ha igen akkor leszedi!
2008. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!