Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek kísértetek, ufok,...

Léteznek kísértetek, ufok, meg ilyen furcsa dolgok? :D

Figyelt kérdés
én pl ufokba teljes mértékben hiszek, mert ha itt kialakulhatott élet sztem máshol is :) többit pedig nem tom
2009. okt. 6. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy léteznek de még egyiket se bizonyitották be tudományosan
2009. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek egyikben sem.Ha van is a földön kívüli bolygókon élet,nem hiszem hogy eljutnak a földre,vagy ha igen aligha tudnak velünk kommunikálni,pláne bárkit is magukkal vinni.
2009. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól még mert valamit nem tudnak bebizonyítani tudományosan, korán sem jelenti azt, hogy nem létezik. Régebban úgy hitték az emberek, hogy a föld lapos, mégse így volt. És nem csak hitték, meg voltak győződve róla. Gondolták úgy is, hogy a földnek egyszer csak vége van, a végén pedig egy szakadék, stb. Rengeteg ilyen dolog van.

Kísértetek helyett inkább szellemeket mondanék.

2009. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én igen hiszek benne. Bár ufót még nem láttam, de történt velemegy-két megmagyarázatlan dolog és azt hiszem egy anygalt is láttam még nagyon régen kislány koromban

Úghogy én abszorút hiszek az ilyen dolgokban.

25/L

2009. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ufókban, szellemekben hiszek.

angyalokban már nem :'D

igaz ufókat, szellemeket is említenek régebbóta, de az angyalok fogalma nekem már túl mű... :S

2009. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem földönkívüliek léteznek hiszen a világegyetem végtelen, nem hiszem, hogy csak a mi civilizációnk létezne. Viszont kétlem, hogy eljutnának a Földre, de tegyük fel, hogy eljutnak, akkor is rövid időn belül meghalnak az itt található "egyedi" baktériumoktól, amik ellen nincs felkészülve a szervezetük.
2009. okt. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!